Režisérka urážela Zemana v ČT. Teď pokračuje v novinách

01.02.2013 11:25 | Zprávy

Režisérka Monika Le Fay, která v posledních dnech proslula svým výrazným postojem a aktivní účastí na protestech proti zvolení Miloše Zemana novým prezidentem České republiky, vysvětlila v komentáři pro MF Dnes, co pro ni a další signatáře iniciativy "Miloši Zemane, nejste a nikdy nebudete mým prezidentem," tato výzva ve skutečnosti znamená.

Režisérka urážela Zemana v ČT. Teď pokračuje v novinách
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Režisérka Monika Le Fay v pořadu ČT Události, komentáře

Le Fay se ohrazuje vůči odpůrcům této iniciativy, kteří výzvu berou jako protest skupiny zklamaných podporovatelů Karla Schwarzenberga (TOP 09), kteří jsou zhrzení, že se prezidentem nestal "jejich" kandidát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„On ji snad zapálí.“ Okamura sundal vlajku Ukrajiny. Přišla odveta ODS a Pirátů

21:10 „On ji snad zapálí.“ Okamura sundal vlajku Ukrajiny. Přišla odveta ODS a Pirátů

Nový předseda Sněmovny Tomio Okamura (SPD) zahájil své působení razantně – nechal odstranit ukrajins…