Robejšek udeřil na Merkelovou: Mnoho lidí bylo pobodáno, mnoho dívek znásilněno!

27.11.2018 16:16 | Zprávy
autor: kas

Politolog a předseda Realistů Petr Robejšek promluvil v pořadu Rozstřel na iDnesu o Německu a o kancléřce Merkelové. „Ona to byla, která v ty rozhodující zářijové dny zakázala to, co bylo možné,“ řekl politolog o kancléřčině rozhodnutí a dodal, že v německých městech bylo příliš mnoho lidí pobodáno a příliš mnoho dívek bylo znásilněno. Prý mizí elementární jistota.

Robejšek udeřil na Merkelovou: Mnoho lidí bylo pobodáno, mnoho dívek znásilněno!
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Petr Robejšek

Robejšek o situaci v Německu prohlásil: „Pro obyčejné lidi mizí to, co je asi nejdůležitější pro jakoukoliv lidskou bytost, a sice to, že když ve městě vyjdu z domu, tak mám elementární jistotu, že se s velkou pravděpodobností vrátím, a když se mi něco stane, tak to byla moje vina. A tahleta jistota v Německu v posledních letech zejména pro obyvatele měst končí. Příliš mnoho lidí bylo pobodáno, příliš mnoho dívek bylo znásilněno.“ Dodal, že barbarská metoda, jakou byly zločiny provedené, je pro překultivovanou německou společnost změkčilou konzumem o to cizejší, což obyčejné Němce znejišťuje.

Moderátor argumentoval, že klást za to vinu jen Angele Merkelové je trochu zjednodušující, když Německo začalo importovat pracovníky z Turecka mnohem dříve. Robejšek na to namítl, že v Německu je skutečně tendence odcizování elit, která je všude v Evropě. „Elity, které se čím dál více starají jen o své vlastní zájmy, ať už to jsou intelektuální, podnikatelské nebo politické elity. Ale pak jsou tam samozřejmě výrazné osobnosti a Angela Merkelová je výrazná osobnost, která nejen nediskutovala s obyčejnými lidmi, ale ani se straníky,“ obvinil Merkelovou. Jednoho ze svých možných následovníků, Friedricha Merze podle Robejška ze strany vyštípala, protože pro ni byl nebezpečný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…