Rodinná bitka na Prague Pride. Návrhář Dagmar Havlové se přímo v průvodu zřezal se svým partnerem

14.08.2016 6:10

O tom, že tzv. Pochod hrdosti neboli Prague Pride může taky někdy pořádně bolet, se vzájemně přesvědčili módní návrhář Osmany Laffita, mezi jehož klientky patří například bývalá první dáma Dagmar Havlová, a jeho registrovaný partner Guy Pascal Gheysens. Podle serveru Super.cz mezi oběma pány došlo k k hádce a následně k pořádné bitce, a to vše přímo na zahájení festivalu Prague Pride.

Rodinná bitka na Prague Pride. Návrhář Dagmar Havlové se přímo v průvodu zřezal se svým partnerem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pochod hrdosti gayů a leseb Prague Pride. Účastnili se i zástupci velvyslanectví USA nebo primátorka Adriana Krnáčová
reklama

Láska někdy pořádně bolí. Své o tom vědí módní návrhář Osmany Laffita a jeho partner Guy Pascal Gheysens. Pánové se na zahájení festivalu Prague Pride dostali do ostré hádky, po níž došlo i na rány pěstí. „Paradoxně se to stalo dva dny po tom, co slavili výročí. Začalo to kvůli nějaké prkotině. Osmany pak před lidmi manžela strašně za něco seřval. Jenže Guy se neudržel, dal mu pěstí, Osmany mu to vrátil a už byli v sobě,“ píše server.

Stojí za pozornost, že se pánové neprali poprvé. Vloni na jaře se prý do sebe zostra pustili v jednom z gay klubů. Laffita si z této partnerské výměny odnesl jizvu pod okem a Guy Pascal Gheysens měl vyhozené koleno. Šlo prý o natolik vyhrocenou výměnu názorů, že od sebe oba pány museli odtrhovat dva bodyguardi.

Přesto se zdá, že si z toho pánové nijak těžkou hlavu nedělají. Po incidentu před 16 měsíci Guy Pascal Gheysens prohlašoval, že jsou oba horkokrevní a občasné výměny názorů tohoto typu nejsou mezi nimi až tak neobvyklé. „Já se s mým manželem peru dvacet let a ještě furt jsme spolu. On je Kubánec a já jsem cikán. U nás je to trošku normální, že na sebe řveme. Když si něco chceme říct, tak si to říkáme. Možná že pro některé lidi to musí vypadat strašně, ale pro nás ne,“ prozradil. Zkrátka si vyjasňují názory z očí do očí a  nepomlouvají se za zády, jak to někdy vidíme u jiných párů.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Takhle lhát. Vylhaná čísla.“ Mutace: Vědec zásadně obvinil vládu

12:01 „Takhle lhát. Vylhaná čísla.“ Mutace: Vědec zásadně obvinil vládu

Imunolog Jiří Šinkora se opět zlobí. Tentokrát kvůli strachu, který vláda a odborníci šíří ve spojit…