Rošády na kandidátkách neberou konce. Jihočeská ČSSD pořád chce vrátit do hry Zimolu

16.06.2017 21:15 | Zprávy
autor: vef

Jihočeští sociální demokraté přemýšlejí nad změnou kandidátní listiny. Hejtmanka Ivana Stráská bude zítra jednat s předsednictvem strany o navrácení exhejtmana Jiřího Zimoly na kandidátku do podzimních parlamentních voleb. Nervozita je i u hnutí ANO. Píše o tom server iDnes.cz.

Rošády na kandidátkách neberou konce. Jihočeská ČSSD pořád chce vrátit do hry Zimolu
Foto: Jihočeský kraj
Popisek: Hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola a ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

„Budu v Praze tlumočit stanovisko krajského výkonného výboru. Ten neodsouhlasil návrh kandidátky, který přišel z Prahy,“ uvádí Stráská argumenty, s nimiž se vydá na programovou konferenci sociální demokracie do Prahy.

Nevylučuje dokonce ani to, že i ona sama kandiátku opustí. Podle svých slov uvidí, s čím v sobotu uspěje, či neuspěje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Hlavně, že nám ruská ropa smrděla“. Na benzínkách to začíná vřít

11:05 „Hlavně, že nám ruská ropa smrděla“. Na benzínkách to začíná vřít

Diesel za 49,50, ale také 49,90. Natural 95 za 41,90 nebo také 42,50. I takové ceny u benzinových če…