Rouček má ke smlouvě EU výhrady. I tak by se ale připojil

01.02.2012 20:35 | Zprávy
autor: joh

Místopředseda Skupiny S&D v Evropském parlamentu Libor Rouček dnes vystoupil na zasedání frakce během debaty o závěrech neformálního zasedání Evropské rady, na kterém se česká vláda v pondělí v Bruselu nepřipojila k paktu o rozpočtové kázni. Premiéra Petra Nečase ostře zkritizoval.

Rouček má ke smlouvě EU výhrady. I tak by se ale připojil
Foto: liborroucek.cz
Popisek: Europoslanec Libor Rouček

Rouček považuje postoj předsedy vlády Petra Nečase ke smlouvě EU za chybný a poškozující zájmy ČR. "Česko se nyní dostává do izolace na okraji evropské integrace a dojde k výraznému zhoršení jeho vyjednávací pozice v rámci EU. Přestane být zemí, se kterou se počítá,” tvrdí Rouček.

Partnera ke změnám budeme hledat

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Je pravda, že je zvýšení rodičovské v ohrožení?

Prý vám na to nechce dát Schillerová peníze. Je to tak? A dojde tedy ke zvýšení nebo ne? Proč se důchody zvyšují pořád a u rodičovské je to takový problém?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

13:12 Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

Spoelčná tisková konference ministryně financí a ministra spravedlnosti představila novinky ve vyšet…