Martin Konvička se již před sněmem snažil založit politickou stranu, ovšem ztroskotal na tom, že název Alternativa pro Česko, se kterým kalkuloval, si již zamluvil někdo před ním. Na sněmu Bloku proti islámu pak ztratil půdu pod nohama i v hnutí, které doposud vedl.
Hned na počátku jednání vypukly spory o účast delegátů z Liberecka. Ty odmítali vpustit do sálu Martin Konvička a Petr Hampl, kteří tvrdili, že liberecké divizi zrušili členství. Proti tomu protestovali Jana Volfová a další, podle kterých mají právo se účastnit.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Jakub Vosáhlo
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
Ursula von der Leyenová přečkala hlasování o vyslovení nedůvěry. Zatímco politici z koalice to považ…
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR
- 12:40 A do mě se může? Zlá připomínka v kauze Turek a Rychlíková