Rusko a porážka fašismu. Fico ještě přitvrdil

15.03.2024 6:26 | Monitoring

Slovenský premiér Robert Fico (Směr-SD) zveřejnil na sociální síti dnes video, v němž „odmítá, aby mezi Evropskou unií a Ruskou federací byla postavena železná opona“. Nedokáže si představit, že by si Slovenská republika dělala z Ruska nepřítele.

Rusko a porážka fašismu. Fico ještě přitvrdil
Foto: Facebook
Popisek: Slovenský premiér Robert Fico

Fico si připomněl 79. výročí osvobození slovenského města Zvolen. „Navštívil jsem pomník vojáků Rudé armády a pomník vojáků rumunské armády, kteří zemřeli při osvobozování Slovenska, tehdy Československa. Je tu pochovaných víc než 17 tisíc vojáků Rudé armády a víc než 11 tisíc vojáků rumunské armády,“ řekl v úvodu videa zveřejněného na sociální síti X.

Tímto chce podle svých slov vyjádřit svůj postoj k současnosti. „Je hodně politiků, a bohužel i na Slovensku, kteří by nejradši postavili novou železnou oponu mezi Evropou a Ruskou federací. Já takovou politiku odmítám a nikdy se jí nebudu zúčastňovat, protože jsou tu historické události, které spojují naše národy,“ pokračoval slovenský premiér.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Natálie Brožovská

Můžu se zeptat na to, jaká ministryně to byla?

Nevím, co je to ta Eurodžungle, proč to nezveřejníte rovnou, když o tom píšete? https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Ondrej-Dostal-Ph-D-LL-M-156529/clanek/Pri-statni-hymne-si-natacela-videa-na-mobil-142504

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Hůe, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHůe , 15.03.2024 13:18:55
Fico pracuje pro Slováky a né pro Brusel a Americkou ambasádu,jako ten ten náš neschopný profesůrek!

|  8 |  0

Další články z rubriky

„O Rusku ani slovo.“ Babišův program je venku. Odcházející vláda šílí

19:48 „O Rusku ani slovo.“ Babišův program je venku. Odcházející vláda šílí

Tahají miliardy jako králíky z klobouku, slibují pečené holuby, chystají se vynaleznout kolo a objev…