Rusnok oslovil bývalého ředitele televize Balvína. Nabídl mu resort kultury

27.06.2013 19:21 | Zprávy

Bývalý šéf České televize Jiří Balvín je podle informací ČT jedním z možných kandidátů na post ministra kultury. Spekuluje se však i o spisovateli Pavlu Kohoutovi, který dnes nově jmenovaného premiéra Jiřího Rusnoka osobně navštívil.

Rusnok oslovil bývalého ředitele televize Balvína. Nabídl mu resort kultury
Foto: hns
Popisek: Miloš Zeman a Jiří Balvín, ilustrační koláž

"Nabídku jsem nedostal," sdělil Balvín ČTK na dotaz, zda ho Rusnok kontaktoval a funkci mu nabídl, a dodal, že s ním zatím ani nehovořil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: nem

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nezasloužíte si.“ Dana Drábová se odmlčí. Toto vzkázala Čechům

19:35 „Nezasloužíte si.“ Dana Drábová se odmlčí. Toto vzkázala Čechům

Radiační situace na Ukrajině zůstává normální. Hlásí jaderná inženýrka Dana Drábová. Kromě pravideln…