Rusové provokovali nad západní Evropou. Poslali tam bombardéry

10.02.2017 15:40 | Zprávy

Dva ruské strategické bombardéry Tu-160 přiměly k činnosti stíhačky Velké Británie, Francie i Španělska. Ty postupně odstartovaly kvůli tomu, že se bombardéry rychle blížily k jejich vzdušnému prostoru. Informaci přinesl server Telegraph.co.uk.

Rusové provokovali nad západní Evropou. Poslali tam bombardéry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Ruska

K celému incidentu se vyjádřilo velení britského královského letectva RAF, které potvrdilo, že letouny Eurofighter Typhoon ze základen Lossiemouth a Coningsby muzely vzlétnout zkontrolovat dva bombardéry Blackjack. Radary prý zachytily dvojici ruských letounů u skotských Shetland.

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Ing. Monika Oborná byl položen dotaz

Kde přesně se mají v obcích rušit školy?

Od vás o tom slyším prvně. Prý něco takového navrhuje STAN. Podle čeho se bude rozhodovat, jaké školy a kde se budou rušit? Protože zatím, když tato vláda něco rušila, tak to bylo vždy dost nekoncepční a většinou to ani s nikým, včetně lidí, co v těch obcí žijí neprodiskutovala

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: