S Ruskem nebo s USA? U Jílkové se utkají těžké váhy nejen z politiky

25.02.2016 16:16

V dnešním vydání pořadu Máte slovo na ČT1 se bude moderátorka Michaela Jílková ptát svých hostů na to, kterým směrem se podle nich ubírá politika České republiky. Na východ do Ruska, či na západ k USA? Mezi diskutujícími budou například předseda TOP 09 Miroslav Kalousek či poslanec KSČM Zdeněk Ondráček.

S Ruskem nebo s USA? U Jílkové se utkají těžké váhy nejen z politiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka Michaela Jílková

Dnes ve 21:15 živě na ČT1 bude nové vydání pořadu Máte slovo, tentokrát na téma: „Kam směřuje česká politika – k USA, nebo Rusku?“ Pořadem bude provádět moderátorka Michaela Jílková a opět si pozvala zajímavé hosty.

Vystoupí předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, spolu s ním někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta či bývalý velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář. Dalším hostem bude poslanec KSČM, který se objevil na ukrajinském seznamu nežádoucích osob, Zdeněk Ondráček.

Mezi zástupci veřejnosti se pak objeví undergroundový muzikant z Prahy Robert Papoušek, Eva Novotná za iniciativu Ne základnám či Petra Štěpánová, učitelka z Brna.

Společně se pak budou bavit o směřování České republiky, o ruském angažmá v Sýrii, jeho dopadech na uprchlickou krizi a také o budoucnosti Evropy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Možná tímhle žijete v Praze tady po kavárnách, ale v zemi taková situace není!“ Ovčáček, Hašek, Pospíšil a další rozpoutali u Jílkové brutální bitvu

6:57 „Možná tímhle žijete v Praze tady po kavárnách, ale v zemi taková situace není!“ Ovčáček, Hašek, Pospíšil a další rozpoutali u Jílkové brutální bitvu

Prezident Miloš Zeman se po svém znovuzvolení rozhodl dát premiérovi v demisi Andreji Babišovi hodně…