Šedesát dní v ulicích. Předseda Svobodných spočítal mítinky

07.06.2024 16:01 | Monitoring

V České republice se otevřely volební místnosti a začaly letošní volby do Evropského parlamentu. A politici, kteří mají za sebou často náročnou volební kampaň, začínají pomalu rekapitulovat. Do nedělního večera, než se totiž oficiálně zveřejní výsledky voleb do Evropského parlamentu, totiž již nic dalšího vlastně dělat nemohou.

Šedesát dní v ulicích. Předseda Svobodných spočítal mítinky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Libor Vondráček

S poděkováním a zajímavou rekapitulací přišel mezi prvními Libor Vondráček, předseda Svobodných, který od začátku dubna projel celou republiku od Chebu až po Český Těšín. „V nohách mám celkem 60 dní v ulicích. Každý všední den i mnoho víkendu. „Mám za sebou 118 mítinků, desítky online přenosů, desetitisíce podpisů pod petice a tisíce milých setkání se skvělými lidmi. Chtěl bych vám moc poděkovat, že jste u toho byli se mnou,“ řekl Libor Vondráček.

„Během setkání jsme si za ty dny předali tak skvělou energii, že mám dnes pocit, že bych unesl klidně zeměkouli! A to se neposilňuji bílým práškem na záchodě ani nikde jinde,“ rýpl si Vondráček s tím, že teď mu zbývá už jen pár posledních kroků do volební místnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A jaký význam ta schůze kvůli sjezdu má?

Co na něm asi změní? Podle mě je to zbytečná ztráta čau stejně jako celá ta hysterie kolem. Proč se nevěnujete něčemu pro lidi podstatnějšímu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel chce do Ankary za kamarády zbrojaři, tuší Ševčík

10:20 Pavel chce do Ankary za kamarády zbrojaři, tuší Ševčík

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA Petr Pavel je tlačen k účastni na summitu v Ankaře svými vodiči z Hradu, pro…