Šéf ODS Fiala se nevídaně odvázal: Jsme zpátky a povedeme kontrarevoluci normálních lidí. Příští volby vyhrajeme

11.10.2014 21:59 | Zprávy
autor: jav

Překvapivě euforicky se na povolební tiskové konferenci prezentovala Občanská demokratická strana. Předseda Petr Fiala se zadostiučiněním zmínil, že občanským demokratům tyto volby mnozí přisuzovali jako definitivní konec. Nakonec se však prý ukázalo, že pozice strany není beznadějná, a odrazila se k úspěšnější budoucnosti.

Šéf ODS Fiala se nevídaně odvázal: Jsme zpátky a povedeme kontrarevoluci normálních lidí. Příští volby vyhrajeme
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala na besedě s občany ve Dvoře Králové

„Naši kandidáti sváděli nelehký boj v ne úplně výhodných podmínkách, a přesto dokázali uspět,“ zahájil Petr Fiala. ODS podle něj zůstala na komunální úrovni nejsilnější pravicovou stranou. Jako příklady uvedl vedle něj stojící Raduana Nwelattiho z Mladé Boleslavi a Janu Černochovou z Prahy 2.

„Občanští demokraté jsou znovu zpátky, občanští demokraté mají program, občanští demokraté jsou jedinou silou, která je schopna se postavit levici a populismu,“ ujišťoval předseda občanských demokratů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

20:15 Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

Ačkoli je Jeffrey Epstein již šest let po smrti, zemřel za dosud ne zcela vyjasněných okolností v po…