Šéfka krajů z ANO: Babiš není žádný autoritář. To když jsem jednala s Gazdíkem...

27.02.2017 19:33 | Zprávy

Předsedkyně Asociace krajů a karlovarská hejtmanka Jana Vildumetzová si v pondělní Kauze dne na Rádiu Impuls povídala s moderátorkou Zuzanou Bubílkovou. Vysvětlila jí, že předat více pravomocí do rukou šéfa hnutí Andreje Babiše bylo zodpovědné. Důrazně odmítla, že by se Babiš choval jako autoritář. Zato když jednala se šéfem Starostů a nezávislých Petrem Gazdíkem...

Šéfka krajů z ANO: Babiš není žádný autoritář. To když jsem jednala s Gazdíkem...
Foto: archiv Jany Vildumetzové
Popisek: Jana Vildumetzová

V úvodu se moderátorka ptala na spory kolem teď již bývalého hejtmana Olomouckého kraje Oto Košty. „Vám se, paní Vildumetzová libí, jak ho hnutí vykoplo?“ chtěla slyšet Bubílková. „Já jsem s panem Babišem o tom hovořila a on mi sdělil, že ho pan Košta nepožádal o schůzku, ačkoli pan Babiš reaguje na e-maily, esemesky a podobně,“ odvětila dáma. Koštu delegáti nepustili na sjezd jako člena, ale pouze jako řadového občana.

Na sněmu byl přítomen Ladislav Okleštěk, jenž byl delegátem Olomouckého kraje a podle Vildumetzové to takto bylo v pořádku. „Já jsem se s panem Koštou viděla pouze párkrát a určitě nebudu pana Koštu ani kritizovat, ani chválit,“ konstatovala.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Mgr. Martin Hájek byl položen dotaz

Už jste si vyhodnotili váš neúspěch ve volbách?

Na základě čeho jste čekali větší úspěch ve volbách, když víc než zájmy občanů ČR hájíte ty evropské – např. migrační pakt, grean deal, přijetí Eura atd? Nemyslíte, že je třeba, abyste víc naslouchali tomu, co chce většina lidí v ČR? Nebo čemu přičítáte váš neúspěch? Ještě bych řekl, že si za to můž...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

 Hůř, než si Macron i Brusel myslí. Z těchto voleb mají vážně děs

10:50 Hůř, než si Macron i Brusel myslí. Z těchto voleb mají vážně děs

Ve Francii je momentálně horko a schyluje se k bouřce. Jenže nejde o počasí, ale o politiku. Po neús…