Semín si na Hájkově webu vyšlápl na Obamu: Uvalit sankce na Putina si netroufne

29.03.2014 21:13

Novinář Michal Semín se na webu Petra Hájka Protiproud.cz rozepsal o tom, co všechno prý americká strana skrývá za sankce spojené se situací na Krymu. Zatímco si vláda v čele s Barackem Obamou netroufne uvalit sankce na prezidenta Vladimira Putina, uvaluje je na poslankyni, která usiluje o záchranu rodiny v Ruské federaci.

Semín si na Hájkově webu vyšlápl na Obamu: Uvalit sankce na Putina si netroufne
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Semín, šéf akce D.O.S.T.
reklama

Poslankyně Jelena Mizulina se v očích vlády USA provinila tím, že klade důraz na tradiční model rodiny a je připravena bránit adopci ruských dětí do zemí, kde by je mohl adoptovat homosexuální pár.  

„Jelena Mizulina, coby předsedkyně výboru pro rodinu, ženy a děti v dumě, je hlavní autorkou zákona, zakazujícího propagaci homosexuálního životního stylu mezi dětmi a mládeží. Usiluje též o to, aby byla znemožněna adopce ruských dětí do zemí, v nichž je uzákoněna adopce dětí homosexuálními páry a aktuálně navrhuje, aby se tento zákaz rozšířil o Belgii, kde byl poslanci přijat a králem stvrzen zákon, schvalující eutanazii dětí,“ upozorňuje Semín.

Autor k tomu dodává, že se tato žena nijak neangažovala v krymské krizi, takže nechápe sankce, které mají zamezit jejímu vstupu na půdu USA a mají zmrazit její majetek na Západě. Semín ji označuje za statečnou ženu, která se vzepřela kulturnímu imperialismu euroamerických elit a teď za to pyká.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO „Dvojitou? Mám.“ Češi už přečůrali vládní nesmysl

14:41 VIDEO „Dvojitou? Mám.“ Češi už přečůrali vládní nesmysl

Z nových vládních nařízení se největším terčem posměchu stal příkaz nosit dvě chirurgické roušky na …