Sněmovna v úterý večer schválila změny v ošetřovném, dočasné pozastavení elektronické evidence tržeb a úpravu přijímacích zkoušek na střední školy a maturit. Sněmovna přijala také půlroční odpuštění minimálních záloh osobám samostatně výdělečně činným na zdravotní a sociální pojištění. Poslanci schválili rovněž prohloubení schodku letošního státního rozpočtu, o něm ale Senát nejedná.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Dokumenty, zásady a pravidla ParlamentníListy.cz
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
Strana
Proč jste změnili logo, ale název strany ne? Nemyslíte, že je tak trochu zastaralý a třeba slovo křesťanská může řadu voličů odradit? I to lidová je takové zvláštní. Mě jako první napadne lidové milice
Další články z rubriky
11:55 „Možnost žalovat.“ Kam až Petr Pavel může zajít kvůli reklamě
„Není to nic nového. Asi před dvaceti roky tady byla billboardová kampaň, kdy byl použit ministr Lu…
- 9:00 „Chybí pokora.“ Kopání do Evy Filipi pirátce Demetrashvili neprošlo
- 4:44 „Bezpečnostní riziko.“ Z Německa jdou miliony extrémistickým neziskovkám
- 13:51 Schillerová čtenářům PL: Bez našeho zásahu byste za plnou nádrž platili stokoruny navíc
- 19:20 „Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích
- 17:33 Ošklivý původ „evropanství“. Hoffman v něm našel Němce



