Senátor Doubrava čtenářům: Američané chtějí zničit Evropu nevzdělanými migranty, byl to plán. Putin podle nich může i za smrt Kennedyho

05.07.2016 15:43

Senátor Jaroslav Doubrava (S.cz) odpovídal na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz na dotazy čtenářů. Ty se týkaly Evropské unie a vystoupení Velké Británie z tohoto svazku.

Senátor Doubrava čtenářům: Američané chtějí zničit Evropu nevzdělanými migranty, byl to plán. Putin podle nich může i za smrt Kennedyho
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Doubrava
reklama

„Jaké pocity ve Vás převládají, když občané Velké Británie i přes obrovskou mediální protikampaň, strašením koncem světa, zvolili svobodu a národní suverenitu před bruselským panstvem, které v poslední době už zcela ztratilo kontakt s tím, co chtějí normální občané? Můj názor je takový, že tahle facka měla přijít už dávno,“ napsal čtenář. Podle něj jsou za výsledek odpovědní vrcholní představitelé Unie, ale také německá kancléřka Angela Merkelová. „Nebo taky věříte, jak někteří blázni z mainstreamu, že Putin dokázal nemožné a zmanipuloval 17 milonů Britů?“ doplnil otázku čtenář.

„Britové volili poslední možnost, jak si zachovat kontrolu nad správou své země. Přiznám se, že jim i trochu závidím. Smekám před jejich premiérem, že nejen splnil slovo a předvolební slib, že vyhlásí referendum splnil. A nejen to, když dopadlo jak dopadlo, rezignoval na své místo premiéra. Porovnejte to s ‚naším‘ Sobotkou!“ rozlítil se Doubrava. Vyjádřil také souhlas, že tato facka měla přijít dříve. Zároveň však podotkl, že nevěří, že Unie bude schopna nějaké sebereflexe. 

„Frau Merkel to vítáním migrantů vlastně i dokazuje, stejně, jako Schulz a Juncker. Ti už po výsledku referenda měli hned rezignovat. Byli to právě oni, komu jeho výsledek lze bez pochyb přičíst. Američané rozdmýchali migraci, aby oslabili hospodářství Evropy a teď to ženou ještě dál. Chtějí Evropu obsadit nevzdělanými a nevzdělatelnými migranty a zlikvidovat tak vzdělanost Evropanů. Samozřejmě, že mají oprávněné obavy z toho, že se nám, Evropanům, tento plán nebude líbit a budeme se bránit. Proto ta snaha o odebrání zbraní a odzbrojení všech,“ myslí si Doubrava. Závěrem této odpovědi se vyjádřil i k ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi. „Ten přece může i za pád Babylonu a starého Říma. Přemýšlím i o tom, zda to nebyl on, kdo zavraždil Kenedyho! Podle našich sdělovacích prostředků a těch tupohlavců v Bruselu to nikdo jiný být nemohl,“ dodal Doubrava.

Celou otázku i s odpovědí najdete ZDE.

Další otázka směřovala k iniciativě Německa a Francie na vytvoření evropského superstátu. „Při čtení podmínek, za kterých by měl tento stát vzniknout, bych se totiž nedivila, že počet exitů států, které mají ve svém vedení politiky se zdravým rozumem, prudce stoupne a nebo to povede k masovým demonstracím napříč všemi členskými státy EU," zmínila čtenářka.

„Snahu Německa ve spojení s Francií o vytvoření evropského superstátu bych označil jako druhý stupeň snahy o ovládnutí Evropy. Proč by si přece měli nechat druhé státy kecat do svých plánů, ne? Podmínky, podle kterých by se měl takový stát řídit, jsou skandální! Říkáte, že byste se nedivila, kdyby počet exitů států, které mají ve svém vedení politiky se zdravým rozumem, prudce stoupne. Dávám Vám za pravdu,“ podotkl Doubrava a vyslovil lítost nad tím, že u nás by k tomu dojít nemohlo. „My bychom to museli vzít do svých rukou sami!“ uzavřel.

Celou otázku i s odpovědí najdete ZDE.

Další čtenář se zeptal na článek o Jakubu Jandovi z think-tanku Evropské hodnoty, který v minulosti natočil také gay porno. „Myslíte si, že takový způsob demonstrace lidských práv a svobod je v naší společnosti na místě?“ zeptal se čtenář. Dodal, že Janda svlečený do půl těla přednáší o agentech Kremlu. Nutno podotknout, že se jednalo o videomontáž skupiny Bruselin Watch (najdete ZDE). 

„Je-li to tak, jak píšete, pak bych v tom sice viděl snahu o zesměšnění honu na čarodějnice, vlastně na agenty Kremlu, přesto si myslím, že to není zrovna vhodná forma, ať je myšlena jakkoli. Myslím si, že jakákoli forma protestu by měla být vedena slušně, jak se říká s kloboukem v ruce. Jenže po převratu v r. 1989 se slušnost začala vytrácet a její zbytky se vytrácí dál,“ sdělil k tomu Doubrava.

Celou otázku i s odpovědí najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“ Ruský ministr poslal rázný dopis Metnarovi. Toto v něm píše dále...

16:50 „Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“ Ruský ministr poslal rázný dopis Metnarovi. Toto v něm píše dále...

"Žádám vás, abyste co nejdříve odevzdali památník Ruské federaci," napsal mimo jiné ruský ministr ob…