Senátor Goláň letí na Tchaj-wan s Vystrčilem. A už si postěžoval, že nebude kvůli koronaviru moci do bazénu. Voliče přivedl do varu

29.08.2020 18:55 | Zprávy

Jedním z těch, kdo odlétá na návštěvu Tchaj-wanu s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem, je i senátor Tomáš Goláň. Ten dnes na svém facebooku uvedl podrobný program nadcházející návštěvy na Tchaj-wanu, a zalitoval, jak jim „pracovní cestu“ znepříjemní omezení kvůli covidu.

Senátor Goláň letí na Tchaj-wan s Vystrčilem. A už si postěžoval, že nebude kvůli koronaviru moci do bazénu. Voliče přivedl do varu
Foto: golan.cz
Popisek: Tomáš Goláň

Vystrčil na Tchaj-wan odlétá dnes a vrací se 5. září. Doprovází ho asi 90členná delegace, ve které budou podnikatelé, různé osobnosti i politici včetně pražského primátora Zdeňka Hřiba.

Peking pokládá Tchaj-wan za svou vzbouřeneckou provincii a od zahraničních partnerů žádá, aby respektovali politiku jedné Číny. 

Jenže – prý to „nebude žádná procházka růžovým sadem“, jak dnes oznámil senátor Tomáš Goláň.

„Pracovní cesta na Taiwan nebude žádnou procházkou růžovým sadem, z důvodů karantény nesmíme opustit hotel mimo oficiální program, nesmíme navštěvovat hotelovou restauraci, bazén a jiné prostory, které nejsou vyhrazeny pouze pro nás,“ zalitoval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nab

Jestli projde šmírování korespondence

a já se obávám, že projde, protože komise si vždy prosadí svou, tak jak to jako bude vypadat v praxi? Kdo by jako přesně mohl korespondenci sledovat? Na základě čeho a koho přesně? Nebo to bude někdo číst korespondenci všech, co ji vedou? A bude i nějak archivována?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamurův Václavák na Kladně: Maminky s dětmi mi vyprávěly, o kolik je Fialova vláda připravila

21:17 Okamurův Václavák na Kladně: Maminky s dětmi mi vyprávěly, o kolik je Fialova vláda připravila

Kladenský Václavák není v centru města, jako ten pražský. Mezi paneláky ale proběhlo na jarmarku SPD…