Senátor Štětina se přiznal: Podpořím ve volbách zplozence pekla

22.10.2013 21:46

Senátor Jaromír Štětina se na svém profilu na Facebooku svěřil s tím, koho bude v nadcházejících sněmovních volbách volit. Rozhodl se prý pro národního vyvrhele, zplozence pekla a vydřiducha.

Senátor Štětina se přiznal: Podpořím ve volbách zplozence pekla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaromír Štětina na tiskové konferenci

Štětina bude během voleb na pozorovatelské misi v Gruzii, kde bude pozorovat tamější prezidentské volby. Voliči, kteří budou hlasovat v cizině, budou volit dle středočeské kandidátky. Dnes si prý vyzvedl svůj volební průkaz a prozradil, koho jeho prostřednictvím bude volit.

"Budu tedy volit (a kroužkovat) Kalouska, národního vyvrhele, zplozence pekla a vydřiducha. Jsem tomu rád, podřizovat se iracionální davové zášti není moje parketa," píše senátor.

Ve svém příspěvku také uvádí, že by si přál spatřit Kalouska opět v roli ministra financí. „Nechci, aby jednou nějaká vláda řekla mým zestárlým dětem – sorry, od příštího měsíce se vám snižují důchody na polovinu, stát na ně nemá,“ vysvětluje svou podporu místopředsedovi TOP 09.

Co přesně napsal senátor Štětina na Facebook:

Tak jsem dnes dostal volební průkaz. Budu na něj volit do naší Poslanecké sněmovny. Volit budu v Gruzii, kam jedu pozorovat jejich volby, mají tam prezidentské. V cizině podle losu volí Češi podle kandidátky Středočeského kraje. Budu tedy volit (a kroužkovat) Kalouska, národního vyvrhele, zplozence pekla a vydřiducha. Jsem tomu rád, podřizovat se iracionální davové zášti není moje parketa. Chci, aby byl Kalousek zase jednou ministrem financí, protože nechci, aby jednou nějaká vláda řekla mým zestárlým dětem: Sorry, od příštího měsíce se Vám snižují důchody na polovinu, stát na ně nemá.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nem

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kulka za kulku? Střelba v Ostravě: Drsná slova. Nový vývoj. Policie i Babiš v akci

10:00 Kulka za kulku? Střelba v Ostravě: Drsná slova. Nový vývoj. Policie i Babiš v akci

Ve Fakultní nemocnici Ostrava se ozvala střelba. Policisté na místě činu hlásí několik mrtvých. Budo…