Senátor chce rozšířit Dukovany. Měl pozemek, který je na stavbu potřeba

05.09.2011 16:56 | Zprávy

Senátor Vítězslav Jonáš (ODS) je dlouhodobě zastáncem rozšíření jaderné elektrárny Dukovany. Loni přitom podle informací serveru iDNES.cz velmi výhodně prodal pozemek, který bude při stavbě potřeba. Jonáš na obchodu získal přes dva miliony korun. Odmítá přitom, že by šlo o střet zájmů.

Senátor chce rozšířit Dukovany. Měl pozemek, který je na stavbu potřeba
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

"Je naprosto logické, že jsem to prodal. A nejen já. Byla to jednak dobrá cena a navíc je to v kontextu podpory jádra. Kdybych neprodal, bylo by to jako sabotáž," sdělil iDNES.cz Jonáš.

Všichni prodávali za stejnou cenu 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. František Laudát byl položen dotaz

Divíte se, že lidé volí peněženkou?

Peníze nejsou všechno, ale bez nich to taky najde, i když jsou pořád věci, které si za peníze nekoupíte, jako je zdraví, svoboda, ale chápete i lidi, že jsou frustrovaní z toho, že se většina z nich má čím dál hůř?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

9:40 Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

Dnes byla jmenována vláda Andreje Babiše, čímž se uzavírá vládnutí Petra Fialy. Prezident Pavel při …