Senátoři se pustili do Babiše s Brabcem: Vyjadřujeme nelibost!

12.06.2019 11:30 | Zprávy
autor: mp

Senátoři vyjádřili nelibost nad opakovanou absencí členů vlády. Odmítli kvůli tomu znovu vyřadit z programu dnes zahájené schůze materiály, které měl obhajovat ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO), uvedla ČTK.

Senátoři se pustili do Babiše s Brabcem: Vyjadřujeme nelibost!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Kubera

Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) se kvůli tomu obrátí na premiéra Andreje Babiše (ANO), který se z jednání horní parlamentní komory omluvil stejně jako Brabec. Oba jsou na návštěvě Zlínského kraje.

Ministr životního prostředí svou absenci ohlásil podle předsedkyně senátorů ANO Zdeňky Hamousové v úterý, den před zahájením schůze. Měl mimo jiné senátorům vysvětlit materiál o směřování k udržitelné Evropě do roku 2030, který senátní výbor pro záležitosti EU projednal už před několika měsíci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Nemyslíte, že tohle může být konec Motoristů?

Dobrý den, asi budete hájit Macinku, ale přesto se zeptám, zda vám jeho jednání s prezidentem včetně těch jeho SMS přijdou v pořádku? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nemůžete mě vyhostit.“ Vzkaz Ukrajinky Čechům vzbudil emoce

21:11 „Nemůžete mě vyhostit.“ Vzkaz Ukrajinky Čechům vzbudil emoce

Ukrajinka v Česku odpovídá kritikům: „Vaše nenávist mi ukazuje, že jdu správným směrem – a jednou mo…