Senátorka Hamplová si chce posvítit na covidové vakcíny. Někdo by za ně prý zasloužil zavřít

27.10.2022 22:11 | Ze sítí

Podvod století? Realita bude krutá, vakcína, která se nedá nazvat vakcínou. Advokátka a nově i senátorka Jana Zwyrtek Hamplová, která hlasitě brojila proti pandemickým opatřením, upozorňuje na podivné okolnosti týkající se očkovací látky proti onemocnění covid-19. „Na rovinu – doufám, že za tohle někoho jednou nakonec zavřou,“ píše politička ve svém facebookovém komentáři.

Senátorka Hamplová si chce posvítit na covidové vakcíny. Někdo by za ně prý zasloužil zavřít
Foto: archiv
Popisek: Jana Zwyrtek Hamplová

Senátorka Zwyrtek Hamplová upozorňuje, že minulém týdnu se uskutečnila velmi klíčová tisková konference poslanců Evropského parlamentu: „Vyšlo najevo, a poslancům EP se to velmi nelíbí, že před uzavřením smlouvy o zakoupení vakcín si předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová vyměňovala soukromé SMS se šéfem farmaceutického gigantu Pfizer panem Bourlou a odmítá tyto SMS ukázat (!!!).“

V utajeném režimu se rovněž nachází (zatím) i kupní smlouva samotná. Nicméně už i její některé části se dostaly na veřejnost a jako právnička Zwyrtek Hamplová konstatuje, že „smlouva jako celek byla zcela nevýhodná pro stranu kupující, tedy pro EU, a tím následně i její členské státy, tedy i pro Českou republiku, která ji zcela slepě podepsala“.

Nevýhodnost smlouvy spočívá podle advokátky v absenci jakýchkoli záruk a odpovědnosti za případné „vady“ a na to navazující logickou možnost smlouvu vypovědět či změnit v případě nových zjištění o neúčinnosti nakoupených vakcín – tato možnost zde není.

„V České republice se tento neomluvitelný postup kopíroval – a odpovědná bude osoba, která smlouvu podobného znění podepsala. Jak to tak vypadá, budeme se zkrátka ještě všichni divit,“ podotýká členka horní parlamentní komory.

Za těchto okolností považuje reklamu pana ministra Válka s hercem Čtvrtníčkem za absolutní výsměch nastupující realitě. „Ta realita bude totiž velmi krutá. Už to, co víme, postačuje k závěru, že vůbec nešlo o zdraví lidí, ale o masovou aplikaci narychlo vyvinuté látky a její prodej a že o tom, co ta látka ‚umí‘ nebo spíše ‚neumí‘, se od počátku především neuvěřitelně lhalo nebo mlčelo,“ zdůrazňuje Zwyrtek Hamplová.

Osobně je přesvědčena, že velmi brzy přestaneme používat i název vakcína, protože není namístě. „To, co se stalo, je zkrátka neuvěřitelný podvod století. Věřím, že vše, co se tu kolem toho dělo, skončí nakonec před soudem.

Důvodem totiž nebylo a není zdraví lidí. Důvodem je prodat narychlo vyvinutý výrobek sporných kvalit a rizikových a neprozkoumaných nežádoucích účinků za každou cenu – jen aby za ty vyhozené miliardy za ony nesmyslné počty narychlo vyvinutých tzv. vakcín někoho nezavřeli. A aktéři této tragikomedie se neštítí do toho vtáhnout i děti. A na rovinu – doufám, že za to všechno jednou někoho opravdu zavřou,“ dodává senátorka.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: nab

Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Válka na Ukrajině

Pane senátore, opravdu věříte tomu, že má Ukrajina šanci Rusko porazit, a že ji USA a ostatní budou podporovat do nekonečna? Nechápejte mě špatně, přeji si, aby Ukrajina Rusko porazila, ale myslím, že je to dost nereálná vize. A co mě ještě na vašem komentáři zarazilo je, že v něm vůbec nepíšete o m...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ne politici. To lidé jsou hloupí. Topolánek šel proti voličům

13:55 Ne politici. To lidé jsou hloupí. Topolánek šel proti voličům

Václav Moravec pozval do svých Otázek 3 bývalé premiéry – Mirka Topolánka, Jiřího Rusnoka a slovensk…