Server popisuje, proč obvinili Rittiga a spol. Jen převody peněz prý zabraly třicet stránek

13.02.2014 22:07 | Zprávy
autor: mp

Spolu s lvo Rittigem byly dnes zadrženy další osoby. O koho přesně jde, a co na ně vyšetřovatelé konkrétně mají, prozrazuje server Lidovky.cz. Důležitou roli v kauze opět sehrávají odposlechy a zmínky obviněných o papírně Neograph, která pro pražský dopravní podnik tiskla jízdenky.

Server popisuje, proč obvinili Rittiga a spol. Jen převody peněz prý zabraly třicet stránek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní zásah - ilustrační foto

„Vedle Rittiga podle policejního protokolu ve skupině figurují podnikatelé Jan Janků a Petr Kmeť. A také právníci advokátní kanceláře MSB Legal David Michal a Mark Stubley, na něhož je kvůli pobytu v zahraničí vydán zatykač,“ píše server.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbořil připomněl minulost podporovatele Posseltova sjezdu

12:14 Zbořil připomněl minulost podporovatele Posseltova sjezdu

ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Byl jsem v Západním Berlíně svědkem denacifikačních studentských bouří, vzpom…