Server vysvětluje, kdo nás ochrání před bolševiky. Prý jedině Brusel

14. 10. 2012 14:10

Je prý zvláštní, že lidé, kteří nadávají na bolševiky a blbce, co je pořád volí, zároveň nadávají na Brusel a Evropskou unii. Je to prý právě evropské seskupení, co zcela vylučuje alternativu, že bychom se stali jakýmsi albánským stalinistickým skanzenem uprostřed Evropy.

Server vysvětluje, kdo nás ochrání před bolševiky. Prý jedině Brusel
Foto: ČSÚ
Popisek: Mapka výsledků krajských a senátních voleb 2012
reklama

Podle komentátora serveru Britské listy Alexe Koenigsmarka bylo nejlepším předvolebním tahem komunistů propuštění Marka Dalíka z vazby. Ukázalo totiž, že největší hrozby pocházejí z úplně jiného směru.

Lidé, kteří neustále brblají proti blbému národu, co zase volí bolševiky, jsou podle komentátora titíž, kteří nadávají i na Evropskou unii. „Nu, myslím, že právě tato Unie mimo jiné zaručuje, že ani třeba sedmdesátiprocentní vítězství komunistické strany by nevedlo ke znárodňování, kříšení státní bezpečnosti a kdo ví čemu ještě,“ usuzuje.

Pokud bychom nebyli v Unii, bylo by možné uvažovat o obavách, že se staneme nějakou komunistickou Albánií ve středu Evropy. Členství v Evropské unii však něco takového vylučuje.  

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

22:17 „Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

REPORTÁŽ „Prachsprostá zlodějko Albrightová, všechno to vrátíš!“ I to znělo v pondělí večer Václavsk…