Škromachu, odstup, zní z hodonínské ČSSD. Prý kvůli naštvanosti

07.11.2013 13:28

Hodonínská organizace ČSSD vyzvala svého člena, senátora Zdeňka Škromacha, aby vzhledem ke své účasti na utajované schůzce v Lánech rezignoval na stranické funkce. Politik, který ztratil důvěru, je prý k ničemu. Škromach má však za to, že roli mohla sehrát celková naštvanost ze slabého volebního výsledku. Další postup proto zváží. Informuje o tom server iDnes.cz.

Škromachu, odstup, zní z hodonínské ČSSD. Prý kvůli naštvanosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Škromach
reklama

„Hlasování bylo velmi těsné. Inicioval ho bývalý poslanec Ohlídal, který se nyní do sněmovny nedostal, takže roli může hrát určitá míra naštvání. V sobotu poskytnu jasné stanovisko. Zvažuji všechny alternativy, aby to, co udělám, bylo ve prospěch ČSSD," řekl senátor za Hodonínsko.

Právě Ohlídal ve vyhrocené debatě o Škromachově roli na schůzce v Lánech měl poznamenat, že senátor postupoval proti vlastní straně, takže ztratil důvěru. A politik bez důvěry je podle Ohlídala bezcenný. Sluší se dodat, že okresní organizace uznává obrovský přínos práce, kterou dosud Škromach pro stranu vykonal, ale za své jednání z poslední doby by měl převzít zodpovědnost.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jen na PL! Zeman naznačil, koho zvolit prezidentem, až skončí. A co metál pro Terezu Spencerovou? Také známe odpověď

16:03 Jen na PL! Zeman naznačil, koho zvolit prezidentem, až skončí. A co metál pro Terezu Spencerovou? Také známe odpověď

Z PROFILŮ Definitivní slovo ke kauze Peroutka, další komentář k situaci ve Spojených státech nebo ná…