Skupina Kryštof skončila s Agrofertem. Důvody rozvádět nechce

18.06.2019 21:27

Pro předsedu vlády Andreje Babiše už Richard Krajčo, frontman hudební kapely Kryštof, nezazpívá. Kapela totiž ukončila spolupráci s Agrofertem, koncernem spadajícím do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše (ANO), informuje server Info.cz. Důvody známy nejsou.

Skupina Kryštof skončila s Agrofertem. Důvody rozvádět nechce
Foto: Hrady CZ
Popisek: Richard Krajčo a Kryštof
reklama

Že již neexistují žádné smlouvy, potvrdil serveru Info.cz manažer skupiny Jan Lippert. „Je to tak, že momentálně nemáme s Agrofertem žádné závazky ani smluvní vztahy vzhledem k projektům spojeným s kapelou Kryštof,“ uvedl. Podrobné důvody však neuvedl.

Zpěvák Richard Krajčo byl za spolupráci s Agrofertem často terčem ostré kritiky i od svých kolegů, především pak zpěváka Tomáš Kluse, který nedávno brojil proti Babišovi na protivládní demonstraci. Krajčo si spolupráci dříve velmi pochvaloval. „Je pro nás jako partner ideální, lepší servis, co se týká občerstvení, bychom nenašli. Navíc při uzavírání smlouvy se už předem jednalo o dlouhodobější spolupráci,“ řekl Krajčo před lety.

„Je pravda, že jsme se pro tuto chvíli dohodli se skupinou Kryštof na ukončení spolupráce. Zároveň jsme se dohodli, že detaily nebudeme zveřejňovat,“ potvrdil pro Info.cz ukončení spolupráce i mluvčí koncernu Karel Hanzelka. Seznam podporovatelů hnutí ANO se poslední dobou krátí. Opustili jej například majitel a ředitel firmy Kofola Jannis Samaras, Jakub Prachař nebo žokej Josef Váňa a další, a to už před sérií posledních protivládních demonstrací.

Původní zdroj ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Boj s nemocnými. Agresivní pacienti. Babiš odhalil, co se děje v nemocnicích. A vy, chřipečkáři...

21:24 Boj s nemocnými. Agresivní pacienti. Babiš odhalil, co se děje v nemocnicích. A vy, chřipečkáři...

„Já vím, že mi píšete, kdy půjdou děti do školy, jak to bude na horách a další věci. Ale teď musíme …