Šlachta varuje: Bude to bolet

19.01.2021 14:08

Advokát Václav Vlk se na serveru Info.cz rozepsal o někdejším řediteli Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robertu Šlachtovi. „Můj případný vstup do politiky bude bolet,“ okomentoval to následně Šlachta na svém facebookovém profilu.

Šlachta varuje: Bude to bolet
Foto: archiv Robert Šlachta
Popisek: Robert Šlachta
reklama

„Co přináší svět, čtu hlavně na sociálních sítích. Vyskočil na mě Robert Šlachta. Tedy vždy jsem si říkal, ten dobrý mladý muž dělal na mafiánech, to není pro dětičky, a pak s tím vyběhl na politiky a řízení státu. Pokus jak narvat na metrický šroub imperiální matku. Nevyjde to a špatně to skončí. Jenže on je asi opravdu jiný. Nechápe ani základy fungování internetu. Nemá asi ani PR poradce, to by si tohle na web nedal,“ poznamenal Vlk. 

Anketa

Zachrání nás vakcína proti covidu-19?

27%
73%
hlasovalo: 10196 lidí

„Bohužel se ukazuje, že je potenciálně nebezpečný v justici jakkoliv, když se stane politikem, může to hodně bolet. Přesvědčení o nesprávném fungování soudů ovlivněný těmi ‚některými‘? To se hodí do spikleneckých teorií anebo to také patří do základní výbavy extremistických stran a hnutí. Nevím, a ptám se i jako občan, z jehož daní dodnes pobírá rentu? Je to v pořádku? Nebo ho už vyšetřuje protiextremistické? Kruh by se uzavřel…“ dodal Vlk. 

„Krásný den všem. Teď tu čtu tenhle článek. Můj případný vstup do politiky bude bolet. Bude. Prý se mi nelíbí, jak funguje spravedlnost. Jasně, fungování soudů kritizuju pořád a dlouho. A že se to advokátům a některým soudcům nelíbí, mě vůbec nepřekvapuje,“ napsal k tomu Šlachta. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Marné, paní Fridrichová. ČT na vás nedá. Ze zákulisí: Smlouvy, které neznáte

8:06 Marné, paní Fridrichová. ČT na vás nedá. Ze zákulisí: Smlouvy, které neznáte

Hospodaření ČT má stále své mouchy. Například že se neřídí zjištěními Nory Fridrichové a 168 hodin. …