
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp
Slovenský Denník N varuje před počínáním slovenského premiéra Roberta Fica ze sociálně-demokratického Smeru. Nejdřív prý kvůli samolepkám znemožnil vycestování novinářů do Moskvy ve své delegaci, čímž slovenským občanům odebral právo na informace, a teď je otázka, co bude dál. Na koho si Fico vyšlápne příště, ptá se deník na svém serveru.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp
Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?
Bývalý prezident Agrární komory ČR a jeden z nejvýznamnějších českých potravinářů Zdeněk Jandejsek v…