Sněmovna bude s vládou řešit bezpečnost a imigrační politiku ČR

20.01.2015 16:45 | Zprávy

Sněmovna bude s vládou řešit bezpečnost a imigrační politiku České republiky. Debatu, po níž volala pravicová opozice, naplánovala na 10. února. Poslanci o tom dnes rozhodli v úvodu schůze v rámci úprav jejího programu. K důvodům patřily teroristické útoky z nedávné doby, které postihly zejména Francii. V úvodu jednání poslanci uctili minutou ticha památku obětí těchto útoků.

Sněmovna bude s vládou řešit bezpečnost a imigrační politiku ČR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr obrany Martin Stropnický

Diskuzi o bezpečnostní politice sněmovna doplnila do programu na základě dohody vedení poslaneckých frakcí. Uvítal to předseda ODS Petr Fiala. Doufá prý, že v tom není ze strany vládní koalice žádná finta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Korupce

Dobrý den, vím, že se věnujete korupci. Zajímá mě, co jste jako senátorka udělala proto, aby k ní nedocházelo? Kde vidíte největší problémy, že k ní neustále dochází? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Dali nám ochutnat žranici, teď budeme platit.“ Po 17. listopadu úplně jiní umělci

4:45 „Dali nám ochutnat žranici, teď budeme platit.“ Po 17. listopadu úplně jiní umělci

„Když si vzpomenu na to, jak jsem jezdil po vlastech českých a agitoval, aby se ten systém změnil, t…