Sobotka představí první výsledky Auditu národní bezpečnosti

27.09.2016 6:12 | Zprávy
autor: vam, čtk

Premiér Bohuslav Sobotka a ministr vnitra Milan Chovanec (oba ČSSD) dnes představí první výsledky vládního Auditu národní bezpečnosti. Prověrka, na které pracuje ministerstvo vnitra, má vyhodnotit bezpečnostní hrozby a rizika a doporučit možná opatření.

Sobotka představí první výsledky Auditu národní bezpečnosti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Na konferenci, které se spolu se členy vlády zúčastní šéfové týmů pracujících na auditu, budou zveřejněny výsledky a doporučení týkající se organizovaného zločinu, působení cizích mocností na českém území, hrozeb v kyberprostoru a také energetické, surovinové a průmyslové bezpečnosti. Mluvit se bude také o takzvaných hybridních hrozbách, které vycházejí z metod povstaleckého boje, a jejich vlivu na bezpečnost občanů ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Maastrichtská kritéria

Je pravda, že se od letoška vyhodnocovat nebudou? Proč? A znamenalo by jejich splnění automatické přijetí Eura nebo ne? Vy sama, jste pro jeho přijetí? Vím, že teď ne, ale co třeba za čas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fico překvapil: Co s Ukrajinou po válce?

20:20 Fico překvapil: Co s Ukrajinou po válce?

Slovenský premiér Robert Fico se pochlubil dalším setkáním se studenty v Bratislavě. V komentáři na …