Sommerová podpořila do Senátu Němcovou. Ta s ní chce jít na kávu

08.10.2020 16:16 | Zprávy

Druhé kolo senátních voleb už probíhá. O přízeň se ucházejí historik Eduard Stehlík, ředitel Knihovny Václava Havla Michael Žantovský nebo Miroslava Němcová. Za tu se jednoznačně postavila režisérka Olga Sommerová.

Sommerová podpořila do Senátu Němcovou. Ta s ní chce jít na kávu
Foto: FB poslankyně Němcové
Popisek: Miroslava Němcová podporuje běloruské demonstranty proti Alexandru Lukašenkovi

Jako první mají možnost o nových senátorech hlasovat lidé, kteří se ocitli v karanténě kvůli koronaviru.

Mimo jiné mohou dát hlas i Miroslavě Němcové a režisérka Olga Sommerová to všem jednoznačně doporučila.

„Miroslava Němcová je bojovnice, bytostná demokratka, pro kterou je dvacetileté působení v politice tím, čím má být - službou občanům. ... V této divné době, kdy náš život ovlivňují temná rezidua zločinného režimu, je nanejvýš aktuální, že Miroslava Němcová zaujímá jednoznačně odmítavý postoj vůči komunistické ideologii v jakékoli podobě a to opakovaně. Varuje před ztrátou paměti na hrůzy totality,“ prohlásila Sommerová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

Program

Tvrdíte, že se vám podařilo do programu nové vlády prosadit velkou část ze vašeho programu. Nebylo ale jednou z vašich hlavních priorit referendum o vystoupení z EU a NATO? A co vím, to nebude. A jak to bude s uprchlíky z Ukrajiny? Slibovali jste zásadní změny. Jaké nastanou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krajní řešení, jak přinutit Petra Pavla respektovat vůli lidu. Je zde

9:05 Krajní řešení, jak přinutit Petra Pavla respektovat vůli lidu. Je zde

Prezident Petr Pavel dle řady názorů protahuje jmenování Andreje Babiše premiérem. Má budoucí vláda …