Sorosi a EU, pozor: Viktor Orbán měl návštěvu, na kterou zůstanete koukat. Zde je VIDEO

28.11.2018 9:40

Viktor Orbán by se svými názory na Sorose, EU a feminismus v současném Hollywoodu asi nebyl příliš oblíbený. Ale přesto je zde setkání, které možná v českých divácích vzbudí nostalgii po devadesátých letech. Maďarský premiér se setkal s Chuckem Norrisem, hvězdou legendárního seriálu Walker, Texas Ranger. Podle videa si zřejmě padli do noty a Orbán ukázal herci výcvik protiteroristické jednotky.

Sorosi a EU, pozor: Viktor Orbán měl návštěvu, na kterou zůstanete koukat. Zde je VIDEO
Foto: Repro Facebook Viktora Orbána
Popisek: Setkání Viktora Orbána a Chucka Norrise
reklama

Premiér Maďarska Viktor Orbán je znám hlavně svým odporem k vedení EU a Georgi Sorosovi. Ve svých názorech se s Chuckem Norrisem zřejmě shodne, Norris je velmi věřící a patří v Americe k těm, kteří jsou proti potratům. V roce 2008 ve volbách podpořil republikánského senátora McCaina. Čeští diváci ho znají zejména ze seriálu Walker, Texas Ranger, který se natáčel od roku 1993 do roku 2001. Nicméně jeho kariéra odstartovala již v sedmdesátých letech ve filmech plných explozí a bojového umění, které se řadí mezi klasiku béčkových filmů. Také se stal hvězdou vtipů, které dalece zveličují jeho schopnosti, jako například: „Chuck Norris vypil všechnu vodu z kohoutku na ex.“

Anketa

Důvěřujete Emmanuelu Macronovi?

hlasovalo: 10233 lidí

První záběry ze setkání pocházejí z letiště. „Přijde mi, že vás už důvěrně znám. Četl jsem o vás tolik,“ řekl na uvítanou Norris Orbánovi. Orbán zmínil, že 90 % komentářů o něm je negativních a padla slova o „liberálech“. „To jste jako Trump,“ popsal to Chuck Norris. „Možná i víc,“ dodal Orbán. V autě padlo, že je od Orbána hezké, že se pro ně stavil na letišti. „Já jsem pouliční bojovník,“ řekl premiér Maďarska a dodal, že pochází z malé vesnice, nikoliv z kruhu elit. Prý pokud bude mít Norris čas, tak ji mohou navštívit.

Chuck Norris se svěřil, že je mu 78 let, jeho nejstaršímu synovi je 56 a nejmladšímu 17. Orbán poznamenal, že herec je stejně starý jako jeho otec. Pak se s Orbánem jeli podívat na výcvik maďarské protiteroristické jednotky, který si Norris velice pochvaloval. Prohlásil, že lepší výcvik ještě neviděl.

Fotogalerie: - Imigranti v Maďarsku

Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hamáček chce komisi, vyšetřující postup vlády v pandemii. A hned upozornil na to, co prováděl Babiš

17:16 Hamáček chce komisi, vyšetřující postup vlády v pandemii. A hned upozornil na to, co prováděl Babiš

Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) opakovaně žádal občany i politickou opozici, aby teď neřešili, kdo…