Sorosi a EU, pozor: Viktor Orbán měl návštěvu, na kterou zůstanete koukat. Zde je VIDEO

28.11.2018 9:40

Viktor Orbán by se svými názory na Sorose, EU a feminismus v současném Hollywoodu asi nebyl příliš oblíbený. Ale přesto je zde setkání, které možná v českých divácích vzbudí nostalgii po devadesátých letech. Maďarský premiér se setkal s Chuckem Norrisem, hvězdou legendárního seriálu Walker, Texas Ranger. Podle videa si zřejmě padli do noty a Orbán ukázal herci výcvik protiteroristické jednotky.

Sorosi a EU, pozor: Viktor Orbán měl návštěvu, na kterou zůstanete koukat. Zde je VIDEO
Foto: Repro Facebook Viktora Orbána
Popisek: Setkání Viktora Orbána a Chucka Norrise

Premiér Maďarska Viktor Orbán je znám hlavně svým odporem k vedení EU a Georgi Sorosovi. Ve svých názorech se s Chuckem Norrisem zřejmě shodne, Norris je velmi věřící a patří v Americe k těm, kteří jsou proti potratům. V roce 2008 ve volbách podpořil republikánského senátora McCaina. Čeští diváci ho znají zejména ze seriálu Walker, Texas Ranger, který se natáčel od roku 1993 do roku 2001. Nicméně jeho kariéra odstartovala již v sedmdesátých letech ve filmech plných explozí a bojového umění, které se řadí mezi klasiku béčkových filmů. Také se stal hvězdou vtipů, které dalece zveličují jeho schopnosti, jako například: „Chuck Norris vypil všechnu vodu z kohoutku na ex.“

Anketa

Důvěřujete Emmanuelu Macronovi?

hlasovalo: 10237 lidí

První záběry ze setkání pocházejí z letiště. „Přijde mi, že vás už důvěrně znám. Četl jsem o vás tolik,“ řekl na uvítanou Norris Orbánovi. Orbán zmínil, že 90 % komentářů o něm je negativních a padla slova o „liberálech“. „To jste jako Trump,“ popsal to Chuck Norris. „Možná i víc,“ dodal Orbán. V autě padlo, že je od Orbána hezké, že se pro ně stavil na letišti. „Já jsem pouliční bojovník,“ řekl premiér Maďarska a dodal, že pochází z malé vesnice, nikoliv z kruhu elit. Prý pokud bude mít Norris čas, tak ji mohou navštívit.

Chuck Norris se svěřil, že je mu 78 let, jeho nejstaršímu synovi je 56 a nejmladšímu 17. Orbán poznamenal, že herec je stejně starý jako jeho otec. Pak se s Orbánem jeli podívat na výcvik maďarské protiteroristické jednotky, který si Norris velice pochvaloval. Prohlásil, že lepší výcvik ještě neviděl.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

školní docházka

K čemu by pomohlo, kdyby byla povinná školní docházka do 18? Tak by šli dotyční na sociálku o 3 roky později a mezitím by jen zabírali místa těm, co chtějí studovat. Teď se víc než kd jindy totiž ukazuje, že kapacity škol jsou nedostačující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Stanjura musí odejít!“ Bývalý vysoký politik vynesl verdikt

20:50 „Stanjura musí odejít!“ Bývalý vysoký politik vynesl verdikt

EVROPAN LIBOR ROUČEK „Naprosto nekompetentní! Ministr i pro záchranu vlády samotné, prostě musí odej…