Soud s Bártou: Přímý přenos z žumpy, komentuje Česká pozice

5. 3. 2012 21:50

Server Česká pozice se zamýšlí nad způsobem, jakým dnes česká média (hlavně ta internetová) informovala o soudu s šéfem poslanců Věcí veřejných Vítem Bártou. A ptá se: Opravdu nás zajímají pauzy na cigaretu Jaroslava Škárky?

Soud s Bártou: Přímý přenos z žumpy, komentuje Česká pozice
Foto: Vladimír Škarda
Popisek: Soudní řízení s Vítem Bártou

„Aktuálně.cz hlásí, že se Bárta dobře vyspal a podivuje se, že soudní síň je tak malá: „Tak malou nemám ani pracovnu.“ Víme, kolikrát si druhý obviněný, poslanec Jaroslav Škárka, potřebuje zakouřit. Z Lidovek.cz jsme informováni, že asistentka Víta Bárty přinesla šéfovi do soudní síně vodu a soud může pokračovat. Zaplať bůh,“ popisuje Česká pozice.

Přijde další intimní přítel Kristýny Kočí?

Televize si něco podobného nedovolily – pro veřejnoprávní by to přece jen bylo trochu moc. „Někdo podnikavý by mohl rychle založit novou televizi, nejlépe s názvem TV Bizarr, a dopřát lidem přímý přenos z improvizovaného studia před soudními záchodky, v noci a o víkendech pak reprízu,“ komentuje server.

Čeho z české žumpy se český divák ještě dočká? „Objeví se každý den noví svědci, jak se stalo hned první den, když se u soudu přihlásil někdejší intimní přítel Kristýny Kočí? Začnou tabákové koncerny sponzorovat nikotinové přestávky poslance Škárky? Jak se budou vyvíjet kurzy sázkových kanceláří na konečný výsledek?“ ptá se autor komentáře.

Bude proto asi lepší na sledování procesu rezignovat. Podle České pozice by totiž žádný soudný člověk nemohl vydržet každodenní mediální masáž bez následků. Jde tady především o velkou zkoušku české justice.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

7:13 Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

Zpráva o smrti Jaroslava Kubery včera oblétla celou zemi. Ne všichni však byli Kuberovým odchodem zk…