Spisovatelka účtuje: Nečas dopustil nástup nejhorší vlády od roku 1989 a otevřel dveře oligarchovi

01.06.2015 22:26 | Zprávy

Režisérka a spisovatelka Monika Le Fay se ve svém komentáři na Svobodném fóru rozepsala o Petru Nečasovi a kauze jeho ženy. Konec „pana čistého“ přirovnává k antickým tragédiím.

Spisovatelka účtuje: Nečas dopustil nástup nejhorší vlády od roku 1989 a otevřel dveře oligarchovi
Foto: Repro Reflex
Popisek: Titulní strana časopisu Reflex

Podle spisovatelky Nečas svým nerozvážným jednáním poskytl záminku k dramatické změně poměrů a umožnil nástup Rusnokovy vlády, kterou považuje Le Fay za nejhorší vládu, která tu od listopadu 1989 vládla. „Hned poté to otevřelo dveře oligarchovi s vazbami na Státní bezpečnost,“ píše Le Fay.

Expremiér podle ní vždy svou rodinu chránil a jeho bývalá manželka, kterou kvůli Nagyové opustil, při něm stála. Jen jednou se prý stal kvůli manželce „podpantoflákem“, a to bylo, když se mu narodilo čtvrté dítě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jzd

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib zk*rvil dopravu, rozkopnu ho po právu. Bavič Suchánek šokoval Česko

17:22 Hřib zk*rvil dopravu, rozkopnu ho po právu. Bavič Suchánek šokoval Česko

Doprava v Praze v posledních měsících kolabuje a stále větší vlna kritiky se valí na náměstka pro do…