Šťastný plivl na ODS: Jste sráči a jste podělaní z nejvyššího sráče Svobody

15.11.2013 13:15

Někdejší poslanec za ODS Boris Šťastný si nebere servítky. V ODS jsou prý sráči, protože jsou podělaní ze sráče všech sráčů. Tím je míněn bývalý pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS). Velmi hanlivé prohlášení na adresu ODS se objevilo na sociální síti Facebook.

Šťastný plivl na ODS: Jste sráči a jste podělaní z nejvyššího sráče Svobody
Foto: Hans Štembera
Popisek: Boris Šťastný

„Ano. Jste sráči. Protože jste podělaní z nejvyššího sráče všech sráčů, normalizačního soudruha Bohuslava Svobody a bojíte se ho konečně nakopat do zadku. Tento hnis ran ODS s jeho vyděračskými a totalitními praktikami držíte u moci v ODS sami svými hlasy,“ napsal Šťastný. Bývalý poslanec patří mezi dlouhodobé kritiky exprimátora Svobody. Svým prohlášením se zařadil po bok Pavla Drobila, jenž o ODS napsal stejně ostrá slova poté, co byla ze strany vyloučena Jana Nečasová, dříve Nagyová.

Server Týden.cz k tomu dodává, že exprimátor Svoboda již nehodlá kandidovat na pozici pražského šéfa ODS. Rád by se dostal do celostátního vedení. Připomněl ale, že v pražské ODS nastartoval změny, které bude třeba dotáhnout. Za zmínku také stojí, že řada pražských politiků vůbec nevěděla, že Svoboda nehodlá obhajovat pozici prvního muže v pražské ODS a bylo pro ně poněkud nepříjemné, že se to dozvěděli až od novinářů. V čele pražské ODS by místo Svobody mohl usednout exministr životního prostředí Tomáš Chalupa, který se proti exprimátorovi také vymezoval.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kšefty, tlachalové! Okamura, Hamáček, Vondráček a Ondráček se servali kvůli migraci

22:44 Kšefty, tlachalové! Okamura, Hamáček, Vondráček a Ondráček se servali kvůli migraci

Zástupci stran a hnutí vystoupili v další předvolební debatě Speciál 360°: Hlas lidu vysílané na CNN…