Stavbaři budou diskutovat o dalším vývoji v oboru

23.06.2020 6:40 | Zprávy

Zástupci stavebních, developerských a projektových společností budou na dnešní konferenci společnosti CEEC Research v Praze diskutovat o dalším vývoji v oboru po konci opatření proti šíření koronaviru. Ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček (za ANO) by měl účastníkům nastínit plánované kroky vlády pro podporu stavebnictví.

Stavbaři budou diskutovat o dalším vývoji v oboru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stavba, ilustrační foto

Podle některých analytiků by právě stavebnictví mohlo být tahounem ekonomiky po aktuálním propadu kvůli koronaviru. Například průmyslová výroba v dubnu meziročně propadla více než o třetinu, stavebnictví kleslo o 4,6 procenta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: čtk

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Strach je zabijákem svobody. Petr Hampl o pasti na občany

22:10 Strach je zabijákem svobody. Petr Hampl o pasti na občany

Sociolog Petr Hampl, známý svým kritickým pohledem na globalizaci, hovořil o významu národní hrdosti…