Stejné boty, stejné mikiny, nové nášivky. Rajchl vytáhl info k Václaváku

12.03.2023 19:37 | Ze sítí

„Buďto vláda přistoupí na naše požadavky, anebo podá demisi,“ zopakoval na svém facebooku předseda strany PRO Jindřich Rajchl a poukázal na požadavky, které zazněly během sobotní demonstrace „Česko proti bídě“ na Václavském náměstí. Věří prý, že už tu „vláda do Velikonoc nebude“. Pokud by se tak nestalo, a vláda by setrvala, uveřejnil, že má jasný plán. „Zůstaneme tam tak dlouho, jak bude třeba,“ avizoval blokádu vládních budov. Proběhlou akci Rajchl považuje za zdařilou, měla ji však narušit „provokace“. „Stejné mikiny, stejné boty, úplně čerstvé nášivky,“ poukázal na muže s ruskými symboly. Začít konat by dle něj měl ministr vnitra Rakušan.

Stejné boty, stejné mikiny, nové nášivky. Rajchl vytáhl info k Václaváku
Foto: Repro Facebook
Popisek: Předseda strany PRO, Jindřich Rajchl

Sobotní proběhlou demonstraci „Česko proti bídě“, kterou svolala strana Právo Respekt Odbornost (PRO), označuje její předseda za povedenou. „Samozřejmě nebyla stoprocentní, to se ani nedalo očekávat,“ podotknul však a připustil, že došlo k chybě například v rámci plánované délky akce, jelikož ta se prý protáhla déle, než bylo plánováno.

Co na akci zaznělo, pak Rajchl vnímá pozitivně. „Věřím, že i ten přesah do hodnot mravnosti a hodnot víry má smysl. Podle mého názoru totiž jde i o tu mravnost a slušnost a morálku v naší společnosti,“ ohradil se vůči výtkám k části obsahu včerejší demonstrace.

Účast prý také splnila jeho očekávání. „Ty tisíce, které uváděl Seznam, to bylo opravdu k smíchu,“ mínil pak a podotknul a označil za „zvláštní“, že dle něj „policie vždycky uvádí počet (účastníků), ale tentokrát jej neuvedla“.

Rajchl dle svých slov také nezaznamenal, že by se v západních zahraničních médiích psalo o tom, že by jeho demonstrace byla „proruská“. „Všichni píší o protivládní demonstraci. A to je to, o co tady šlo,“ zdůraznil. Lidé by dle něj českým novinářům, kteří takto o sobotní demonstraci „Česko proti bídě“ referovali, měli napsat žádost o vysvětlení, proč akci označují coby „proruskou“. „Nebyla tam ani jedna ruská vlajka,“ upozornil.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: rak

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Rakušan je vlastizrádce, zločinec a loutka globalistů. , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseViktor Čech , 12.03.2023 20:08:29
I kriminální činnost toho jeho gangu "Dozimetr" zametl pod koberec. Měl by jistě odejít ze všech funkcí, ale hlavně patří k soudu a do kriminálu za vše co už udělal. Stejně jako většina členů loutkové "vlády". :-/

|  25 |  1

Další články z rubriky

Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

20:28 Ladik Větvička: Válka může přijít rychle. Stejný scénář jako před první a druhou světovou

Ostravák, komentátor a úspěšný bloger Ladislav Větvička byl hostem moderátora Tomáše Lukavce v jeho …