Štěpánek se do televizní rady nedostal, tak aspoň píše stížnost. Na Moravcovu povolební show s Pithartem a Radičovou

08.10.2018 22:31 | Zprávy

Velkou vlnu nevole ve společnosti i ze strany opozice vyvolala minulý týden zpráva o nominaci Petra Štěpánka do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Kritika se snesla na to, že Štěpánek veřejně publikoval, že ČT je „zločinecká organizace“. Štěpánek, který měl být nominovaný za hnutí ANO, následně svoji kandidaturu odvolal. To ale rozhodně neznamená, že by se o ČT přestal zajmat Jak informoval na svém Facebooku, v pondělí odeslal stížnost na Radu České televize.

Štěpánek se do televizní rady nedostal, tak aspoň píše stížnost. Na Moravcovu povolební show s Pithartem a Radičovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Štěpánek

Ve stížnosti se především odvolává k pořadu Otázky Václava Moravce ze dne 7. 10. 2018. To, že podle něho šlo o nesmyslnou diskusi, ve které všichni zúčastnění hosté, tedy konkrétně Iveta Radičová, Vladimíra Dvořáková a Petr Pithart, si vzájemně notovali, nechává stranou. Přiznává totiž, že to zajisté není porušením zákona ani etického kodexu ČT. Spíše to považuje za rys „dramaturgické nemohoucnosti České televize“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: sla

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jaké budou další kroky ANO?

Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dopadne to v Íránu stejně jako v Iráku a Afghánistánu? Trump se dostal do špatné situace, tvrdí odborník

18:20 Dopadne to v Íránu stejně jako v Iráku a Afghánistánu? Trump se dostal do špatné situace, tvrdí odborník

Někdejší velvyslanec v USA Michael Žantovský se vyjádřil k rozkazu amerického prezidenta USA Donalda…