Stropnický uklidňoval z televize ohledně uprchlíků: Situace je pod kontrolou. Armáda je flexibilní

20.08.2015 22:39 | Zprávy

Hostem dnešního pořadu Události, komentáře na ČT byl Martin Stropnický (ANO). Hlavním tématem byla uprchlická vlna mířící do Evropy.

Stropnický uklidňoval z televize ohledně uprchlíků: Situace je pod kontrolou. Armáda je flexibilní
Foto: Daniela Čunková
Popisek: Ministr obrany Martin Stropnický

„Situace je pod kontrolou Policie ČR,“ uklidnil úvodem diváky ministr s tím, že policie má i stále rezervy, i kdyby proud uprchlíků byl silnější. „Pracujeme ale s mnoha variantami, jako kdyby uprchlická vlna měla být silnější zítra,“ dodal. Podle něj dochází k pravidelným setkáním policie a armády. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Petr Sadovský byl položen dotaz

Co přesně myslíte tou odpovědností?

A jak a koho chcete přimět k odpovědnosti za bitcoinovou kauzu? A konkrétně k Blažkovi, myslíte, že jeho odstoupením se ze všeho vyvinil? Neměl by na něj někdo podat trestní oznámení? Máte to v plánu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mobil vám šlohnou rovnou u ucha. Byli jsme v Londýně, odkud prchají Britové

4:43 Mobil vám šlohnou rovnou u ucha. Byli jsme v Londýně, odkud prchají Britové

„Už Tony Blair přiznal, že liberálové zavinili migraci a nevěděli, co s ní dělat. Konzervativní vlád…