Studentka univerzity novou mluvčí Dopravního podniku Praha

02.04.2012 20:37

Dopravní podnik hlavního města Prahy má od úterý novou vedoucí tiskového oddělení, stala se jí Monika Lojínová. Na tuto pozici přichází po Iloně Vysoudilové. Na starost bude mít interní a externí komunikaci Dopravního podniku a bude také zastávat funkci tiskové mluvčí.

Studentka univerzity novou mluvčí Dopravního podniku Praha
Foto: red
Popisek: Mluvčí DPP Monika Lojínová

Svou kariéru Monika Lojínová zahájila v roce 2004 ve firmě Ideal Lux, kde vedla nákupní a obchodní oddělení, a posléze se stala ředitelkou společnosti. Do Dopravního podniku Monika Lojínová nastoupila v roce 2008 na pozici odborného pracovníka pro strategii komunikace a marketingu. V letech 2009 – 2011 zastávala v Dopravním podniku funkci zástupkyně tiskové mluvčí. Následně působila jako vedoucí sekretariátu, poradce pro dopravu a PR na Magistrátu hlavního města Prahy.

Lojínová vystudovala střední odbornou školu Euroškola v Praze, v současné době studuje na Západočeské univerzitě v Plzni.

Dopravní podnik v Praze v současnosti čelí hned několika mediálním kauzám. Většina z nich je spojována s údajně nevýhodnými zakázkami, které podepsal někdejší generální ředitel Martin Dvořák.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pane redaktore ČT, nedělejte tu sluníčkářskou žumpu. A zameťte si před svým prahem. Pokus o grilování Okamury se totálně obrátil

19:46 Pane redaktore ČT, nedělejte tu sluníčkářskou žumpu. A zameťte si před svým prahem. Pokus o grilování Okamury se totálně obrátil

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na tiskové konferenci před jednáním Poslanecké sněmovny pustil r…