Štváči, co nahnali mladé Palestince k sebevražedným útokům. Ať se smaží v pekle, píše Ondřej Neff

16.05.2018 14:25

Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se rozepsal o palestinské tragédii. „V pekle by se měli navěky smažit ti, kteří štvou statečné a idealisticky založené mladé lidi k sebevražedným útokům. Dobře vědí, že Izrael bude své hranice bránit se zbraní v ruce. Tihle štváči se netají úmyslem vymazat Izrael z mapy a zahnat jeho obyvatele do moře,“ poznamenal Neff.

Štváči, co nahnali mladé Palestince k sebevražedným útokům. Ať se smaží v pekle, píše Ondřej Neff
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Izraele

Podle jeho slov se o to snaží od první chvíle, kdy Izrael vznikl. „Hned poté, kdy se rozhodnutím OSN území označované jako Palestina rozdělilo a měly vzniknout dva státy. Ony by vznikly, kdyby jeden z nich nechtěl už od první chvíle zničit ten druhý a od té doby se nesnaží o nic jiného,“ sdělil Neff.

Původní text ZDE

A všímá si i toho, že Palestinci v současné době zůstávají sami v arabském moři lhostejnosti. „Za nimi už stojí jenom soudružka Mogherini, zahraniční představitel Evropské unie, nebo rasistická Jižní Afrika, která se snaží zavést apartheid naruby, až na to, že ten původní ekonomicky fungoval. Je to srdcervoucí a navíc poučné,“ dodal Neff.

To, co se dělo v předchozích dnech v Gaze, je podle něj krajnost vybičovaná proradnou politickou kalkulací. „Ale ono to bude drsné vždycky, pokud se to bude brát vážně. Jen si připomeňme, jaké úsilí stálo německou policii vypudit jednoho tožanského ilegála… do Toga? Nebuďte směšní. Do Itálie!“ poznamenal závěrem Neff, že obrana hranic musí odpovídat tlaku, jaký je na ně veden. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Děti, neklikejte: Zatím nejdrsnější obhajoba Václava Klause ml.

7:20 Děti, neklikejte: Zatím nejdrsnější obhajoba Václava Klause ml.

Ve věci vyloučení Václava Klause mladšího z ODS se často ozývají hlasy, které srovnávají populárního…