TOP 09 v pytli. Spadla na 4 procenta. A František Laudát to nevydržel a promluvil

07.05.2018 8:14

Exposlanec za TOP 09 František Laudát se na svém facebookovém profilu opřel do své bývalé strany. Důvodem jsou stále klesající preference.

TOP 09 v pytli. Spadla na 4 procenta. A František Laudát to nevydržel a promluvil
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Laudát
reklama

„Ticho: Preference TOP 09 se už nebezpečně uhnízdily pod 5 %. Většinou se ještě podívám na zprávy, přelétnu servery apod, ale žádný pokus zvrátit ošklivá čísla menší než 5 ze strany nedávno zvoleného vedení jsem nezaznamenal. Buď jsou bezradní, nebo... Nemusíte se trefit do vkusu voličů, to je vždycky velká loterie. Ale nezkoušet to, to je moc zlé!“ poznamenal Laudát na svém facebookovém profilu. 

V diskuzi pak dodal, že vedení strany by mělo zkoušet nejen kritiku, ale i něco pozitivního. „Nezkoušejí nic, možná trochu opozice Babišovi,“ podotkl Laudát.

Ing. František Laudát

  • Předseda Klubu angažovaných nestraníků (KAN)

A došlo i na diskuzi:

Když se jej pak další z diskutujících zeptal, proč nebyl zvolen do vedení strany mladý poslanec Dominik Feri, Laudát odvětil: „Na sněmu jsem nebyl, členem TOP 09 nejsem. Ale i kdybych byl, Feriho bych nikdy nevolil.“

V dubnu by volby vyhrálo hnutí ANO s 30,5 procenta hlasů, do Sněmovny by neprošla právě TOP 09. Vyplývá to z volebního modelu agentury Kantar TNS, který zveřejnila Česká televize (ČT). TOP 09 v něm dokonce spadla na čtyři procenta.

Celý příspěvek Františka Laudáta:

Ticho: preference TOP 09 se už nebezpečně uhnízdily pod 5%. Většinou se ještě podívám na zprávy, přelétnu servery apod, ale žádný pokus zvrátit ošklivá čísla menší než 5 ze strany nedávno zvoleného vedení jsem nezaznamenal. Buď jsou bezradní, nebo ... Nemusíte se trefit do vkusu voličů, to je vždycky velká loterie. Ale nezkoušet to, to je moc zlé!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fridrichová „šlápla“ do mrtvých migrantů. „Já to nevěděla!“

20:29 Fridrichová „šlápla“ do mrtvých migrantů. „Já to nevěděla!“

Reportáž pořadu 168 hodin, během níž byl poslanec za hnutí ANO Martin Kolovratník konfrontován novin…