Tato slova vypustil ruský velvyslanec ve Washingtonu po útoku USA, Francie a Británie na Sýrii

14.04.2018 7:27 | Zprávy

Americký prezident Donald Trump nařídil v noci na dnešek cílené údery proti Sýrii v reakci na chemický útok před týdnem, který přičítají USA syrskému režimu. Ruská strana považuje útok za „urážku“ ruského prezidenta Vladimira Putina, jak uvedl v reakci ruský velvyslanec ve Washingtonu Anatolij Antonov.

Tato slova vypustil ruský velvyslanec ve Washingtonu po útoku USA, Francie a Británie na Sýrii
Foto: Oficiální twitterový účet Vladimira Putina
Popisek: Prezident Ruské federace Vladimir Putin

Letecké údery amerických vzdušných sil, ke kterým se přidaly také Francie a Británie, byly namířeny na syrská výzkumná zařízení a sklady chemických zbraní.

Ruský velvyslanec v reakci na vojenský útok na sociální síti Twitter prohlásil, že se jedná o urážku ruského prezidenta Vladimira Putina. „Upozorňovali jsme, že taková akce bude mít svoje důsledky,“ uvedl diplomat ve svém prohlášení. „Naše varování byla ale ignorována,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pas

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Polévka za 465 korun, langoš za 220. Muž se šel najíst na vánoční trhy v Praze. Ještě se z toho nevyspal

7:47 Polévka za 465 korun, langoš za 220. Muž se šel najíst na vánoční trhy v Praze. Ještě se z toho nevyspal

Na adventním věnci zítra zapálíme třetí adventní svíci, která symbolizuje radost, Radost však ani tr…