Teplárny podvedly moji babičku, řekne u Jílkové občanka. A rozproudí se diskuse o cenách tepla

30.03.2017 12:41

Rozúčtování za dodávky tepla má nová pravidla. Vyplatí se teď šetřit s topením? Dáváte si pozor na podomní a telefonický prodej energií? Neplatíte za plyn a elektřinu předraženou cenu? O těchto a souvisejících tématech se bude dnes večer mluvit na prvním programu veřejnoprávní televize v pořadu Máte slovo.

Teplárny podvedly moji babičku, řekne u Jílkové občanka. A rozproudí se diskuse o cenách tepla
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

Jeho moderátorka Michaela Jílková bude na uvedená témata ve studiu diskutovat s ředitelem Teplárenského sdružení ČR Martinem Hájkem, předsedou Asociace rozúčtovatelů nákladů na teplo a vodu Jiřím Zerzaněm, organizátorem petice proti dodavateli tepla Štefanem Sucharem, Petrem Černým z občanského sdružení na ochranu spotřebitelů tepla z Liberce, s Klárou Dostálovou, náměstkyní pro řízení sekce regionálního rozvoje MMR ČR, s předsedkyní Energetického regulačního úřadu Alenou Vitáskovou, s Danielou Müllerovou, jejíž babička byla podvedena dodavateli energií a se Zdeňkem Cvrčkem, který se bude soudit s dodavatelem, kterého vysoutěžil.

Pořad Máte slovo vysílá dnes večer program ČT1 od 21:25.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

17:04 My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

Do svého pořadu Podtrženo sečteno na XTV si Luboš Xaver Veselý pozval znovu komentátorku Karolinu St…