Těžký kalibr před debatou: Andrej Babiš, jak ho nikdo nezná. V obrazech

12.01.2023 19:15 | Ze sítí

Jeden z hlavních favoritů prezidentských voleb, Andrej Babiš, finišuje před víkendovým prvním kolem svoji kampaň. Kromě uzavření Smlouvy s občany České republiky, kde slibuje, jaký bude prezident, Babiš na sociálních sítích začal zveřejňovat své fotky z mládí a další perly z rodinného alba.

Těžký kalibr před debatou: Andrej Babiš, jak ho nikdo nezná. V obrazech
Foto: Screen: FB Andrej Babiš
Popisek: Andrej Babiš v dalším dílu pořadu Čau lidi.

Kampaně prezidentských kandidátů vrcholí, a zatímco generál Pavel se ve snaze o přiblížení se k obyčejným lidem dlouhodobě ukazuje na chalupě ve flanelové košili, expremiér Andrej Babiš zvolil ještě těžší kalibr. Na Facebooku v sérii příspěvků začal zveřejňovat své fotky z dětství, dospívání nebo začátků se ženou Monikou.

„Z rodinného alba,“ napsal Babiš k první zveřejněné fotce a přidal smějícího se smajlíka.

Zveřejnil také fotku z dob, kdy byl ještě malé dítě. „S mým prvním zaměstnancem,“ napsal opět rozverně Babiš k fotce, kde jako malý drží plyšáka Mickey Mouse.

Nemůže chybět ani fotka ze 70. let, kdy mladý Babiš jako ostatní tehdejší mladíci disponoval bujnou kšticí. „1972. V mém pokojíčku v dvoupokojáči rodičů,“ okomentoval fotku Babiš.  

Nakonec přidal také fotografii z 90. let, kdy čerstvě chodil se současnou manželkou Monikou. „1996. S Monikou na dovolené,“ napsal Babiš a přidal srdíčko.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jma

Mgr. Lubomír Metnar byl položen dotaz

Proč nikdo neřeší nákup tanků bez výběrka?

Dobrý den, schvalujete nákup tanků, který vláda plánuje? Mě překvapuje, že nikdo neřeší, že nákup probíhá bez výběrového řízení. Podle mě to zavání korupcí nebo minimálně plýtvání veřejnými penězi, protože když není výběrko, jak se ví, že jde pro nás o ten nejvýhodnější nákup?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Další kolo války Černochové s Řehkou viděli i poslanci

20:53 Další kolo války Černochové s Řehkou viděli i poslanci

Ministryně obrany Jana Černochová měla zakázat náčelníkovi generálního štábu Karlu Řehkovi zřízení o…