Thajské peklo: Šílený voják tasil zbraň v nákupním centru a začal střílet

08.02.2020 18:28

Příslušník thajské armády rozpoutal ve městě Nakchon Rátčchasímá na severovýchodě země peklo. Ve městě vzdáleném od Bangkoku asi 250 kilometrů zastřelil nejméně 17 lidí a nyní prchá před policií.

Thajské peklo: Šílený voják tasil zbraň v nákupním centru a začal střílet
Foto: pixabay.com
Popisek: Thajsko, ilustrační foto
reklama

Ve městě Nakchon Rátčchasímá rozpoutal thajský voják bezmála peklo. V tamějším nákupním centru tasil zbraň a začal kolem sebe střílet. Zabil nejméně 17 lidí. Neváhal si vzít i rukojmí. Policisté na místo přivedli vojákovu matku, aby se ho pokusila přemluvit, aby se vzdal. A matka to skutečně zkusila. Zničená a v slzách. Ale neuspěla.

Nikdo netuší, co muže jménem Jakrapanth Thomma k šílené střelbě do davu vedlo. Den před střelbou si na faceboook napsal, že „smrti se nikdo nevyhne“. A přidal fotku, kde pravděpodobně ve své ruce držel zbraň. Společnost Facebook jeho profil zablokovala a vydala prohlášení, že v žádném případě nepodporuje šíření nenávisti.

Nevíme, proč to udělal. Zdá se, že se zbláznil,“ uvedl mluvčí ministerstva obrany Kongcheep Tantrawanit pro agenturu Reuters.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vypovědět Lisabonskou smlouvu, zaznělo po odsouzení ČR unijním soudem kvůli migrantům. Jsme prý vazalskou kolonií, i když to kolaboranti popírají

20:25 Vypovědět Lisabonskou smlouvu, zaznělo po odsouzení ČR unijním soudem kvůli migrantům. Jsme prý vazalskou kolonií, i když to kolaboranti popírají

ANKETA Česká republika porušila právo EU, když odmítla přijmout migranty na základě přerozdělovacích…