To je zrůdnost, sorry. Mirek Topolánek se pustil do Andreje Babiše

16.11.2018 15:21 | Zprávy
autor: mp

Potom, co novináři Jiří Kubík a Sabina Slonková zveřejnili reportáž se synem předsedy vlády Andrejem Babišem ml., se v Česku vede debata o tom, zda se novináři zachovali eticky, když vyrazili za synem českého premiéra přímo do jeho švýcarského bytu, nebo zda se zachovali jako hyeny, což tvrdí sám premiér Babiš. Už se k tomu vyjádřil i expremiér Mirek Topolánek.

To je zrůdnost, sorry. Mirek Topolánek se pustil do Andreje Babiše
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

Český předseda vlády Andrej Babiš tvrdí, že novináři, kteří shánějí vyjádření jeho syna Andreje Babiše mladšího, se chovají jako hyeny, protože neberou v potaz, že je jeho syn psychicky nemocný.

Předseda  poslaneckého klub TOP 09 Miroslav Kalousek a některé další osobnosti Babišovi připomínají, že to on ukázal jako první prstem na své děti, když v roce 2016 na půdě Sněmovny oznámil, že farmu Čapí hnízdo po nějaký čas vlastnily jeho dvě dospělé děti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Co si myslíte o koalici SPOLU?

Jste pro aby byla zachována? Nebo myslíte, že bez ní na tom bude ODS líp?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výbušně o Ukrajině. Zveřejnila Klára Samková. A bude toho víc

11:24 Výbušně o Ukrajině. Zveřejnila Klára Samková. A bude toho víc

„Prostě není možné, aby ‚váleční uprchlíci‘ se vraceli domů ‚na svátky‘,“ soudí právnička a aktivist…