To už tam bude do smrti! Zeman půjde do nemocnice, internetem se line stoka komentářů

16.10.2019 20:39

Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana opět budí pozornost. O tom, že hlava státu bude hospitalizována, informoval i Deník N, který zprávu sdílel s veřejností i na svém facebookovém účtu, kde se k Zemanovu zdraví v okamžiku rozhořela diskuse plná nemilosrdných příspěvků. Nechyběl výsměch lékařům za jejich slova o tom, že nejde o nic vážného, a také radost z toho, že si Zeman v nemocnici opět pár dní pobude.

To už tam bude do smrti! Zeman půjde do nemocnice, internetem se line stoka komentářů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Česka Miloš Zeman
reklama

Předchozí Zemanova návštěva ve střešovické nemocnici se uskutečnila 24. září a trvala osm hodin. Potřebná vyšetření nakonec podle lékařů ukázala, že je prezident zdráv a šlo pouze o dehydrataci organismu. Uplynuly tři týdny a Zeman dnes do stejného zařízení zamířil znovu, tentokrát si jej zde ponechají nejspíše až do neděle.

Anketa

Líbí se vám rozhodnutí Ústavního soudu, kterým zrušil zdanění církevních restitucí?

9%
91%
hlasovalo: 23456 lidí

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček na sociální síti podal informaci, že prezident má naplánován rekondiční pobyt v Ústřední vojenské nemocnici Střešovice, nejde podle jeho slov prý o nic akutního ani závažného. Tomu ale někteří už příliš nevěří.

O převozu Zemana do nemocnice informoval na sociální síti také Deník N, kde se lidé vyjádřili jasně, co si o celé věci myslí.

Takhle přesně si představuji zdravého člověka, rýpla si ve svém komentáři Kateřina Tomíčková.

Podobně se zdravotnímu stavu prezidenta vysmála uživatelka Jitka Baldwin. Ironicky poznamenala, že „pan prezident je naprosto zdráv, jen kvůli dehydrataci zůstane několik dní v nemocnici, kde mu bude podávána každé dvě hodiny sklenka vody...“

Nedůvěru k doktorům, kteří o Zemanově zdravotním stavu informují jako o nezávažném, vyjádřila Monika Řeháková. Rozhodně by se těmto doktorům, kteří tvrdí, že je prezident zdráv, nechtěla dostat do rukou.

Takže až do smrti, zněla pichlavá reakce od přispěvatele do diskuse se jménem Magd Vašáryj. A přilétla hned další podobná. Sice mrtvej, ale je naprosto zdráv, dodal uživatel Tino von Knopp.

Komentující Lukáš Erben si pak dělal srandu, že „takovou dehydrataci by nikomu nepřál“.

Občané si v poslední době hodně všímají toho, že prezident Zeman už velmi špatně chodí a působí unaveně. Podle Pražského hradu je prezidentova chůze horší kvůli diabetické polyfunkční neuropatii. Kromě toho jej trápí problémy s nízkým tlakem a hůř slyší. Kvůli svému zdraví omezil kouření.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...

16:11 Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Opatření proti covidu evidentně nemají logiku, říká komentátor Tomá…