Tohle o Minářovi nepište. Rejžek se vám naveze do ženy. V jednu v noci

13.02.2020 12:30

Ondřej Neff se ve svém tradičním úvodníku webu Neviditelný pes věnoval středeční volbě Stanislava Křečka ombudsmanem a okolnostem, které ji provázely. Jana Rejžka vytočilo Křečkovo zvolení tak moc, že kvůli tomu hodinu po půlnoci dokonce začal nadávat Neffově manželce.

Tohle o Minářovi nepište. Rejžek se vám naveze do ženy. V jednu v noci
Foto: Screen Youtube
Popisek: Jan Rejžek a Vladimír Just v pořadu Katovna

Ondřej Neff se v úvodníku snažil připomenout všechny okolnosti, které volbu provázely. Zmínil, že Křečka navrhl prezident Miloš Zeman, i to, že odcházející Anna Šabatová jej poslancům nedoporučila. Připomněl i výstup poslance Jaroslava Foldyny, který obvinil z ovlivňování poslanců neziskovou organizaci Člověk v tísni.

Anketa

Máte rádi Stanislava Křečka?

95%
5%
hlasovalo: 32198 lidí

A přitom nemohl opomenout ani to, že se rozhodování poslanců v neprospěch Stanislava Křečka skutečně pokusila ovlivnit organizace Milion chvilek. „Nátlaková organizace Milion chvilek pro demokracii se pokusila ovlivnit jednání Poslanecké sněmovny pohrůžkou, že proti Křečkovi vyvolá demonstrace,“ připomněl Neff a pak dodal, že zvolení Křečka je jasnou porážkou této organizace.

Po zbytek textu se věnoval úvahám o ombudsmanovi a o tom, jak Stanislav Křeček tuto funkci naplní. Pouhé dvě věty o Milionu chvilek ale postačily k vytočení novináře a potulného diskžokeje Jana Rejžka.

Někdejší hudební kritik a tvůrce nekrologů se rozčílil kvůli slovům, že Neff nazval Milion chvilek, rozdávající zcela otevřeně úkoly politikům, jako „nátlakovou organizaci“. A rozčílil se tak moc, že se do Neffa pustil přes jeho manželku, kterou je herečka Ljuba Krbová.

Jan Rejžek, jehož koníčkem vždy bylo veřejné pranýřování „estébáků“, si proto po půlnoci ulevil slovy: „Pakliže v dnešním úvodníku v Neviditelném psu označil Ondřej Neff v souvislosti s volbou Křečka ombudsmanem Milion chvilek za nátlakovou skupinu či organizaci, je patrné, že mu po dlouholetém manželství s agentkou StB už hodně hrabe.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tvrdá slova Dominika Duky. Nejmenoval, naznačil. Ale oni se v tom najdou

13:13 Tvrdá slova Dominika Duky. Nejmenoval, naznačil. Ale oni se v tom najdou

Lipovská a Nerušil. Tato jména vyčítají věřící i nevěřící kardinálu Dukovi. Nyní se arcibiskup vyjád…