Tohle vám Bohumil Vostal z Anglie neřekne. Ilegální muslimské bordely, unášené nezletilé dívky. A policie se bojí , píše David Rath

16. 4. 2019 17:03

David Rath stále lituje, že v českém parlamentu nemohl vystoupit britský krajně pravicový aktivista Tommy Robinson. Rozhodl se proto sám nastínit, o čem mohl Robinson mluvit. Mohl mluvit o sexuálních otrokyních, které si údajně vydržují zdejší muslimové. To je podle Ratha něco, o čem vám ČT neřekne. Ta bude raději stále dokola omílat brexit.

Tohle vám Bohumil Vostal z Anglie neřekne. Ilegální muslimské bordely, unášené nezletilé dívky. A policie se bojí , píše David Rath
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

Někdejší hejtman David Rath, nepravomocně odsouzený za korupční jednání, se zlobí na Českou televizi a obecně na média hlavního proudu. Prý stále dokola omílají brexit, ale to podstatné zamlčují nebo přehlížejí. To podstatné podle Ratha je, co údajně činí muslimové ve Velké Británii. Právě o těchto věcech mohl v českém parlamentu promluvit britský krajně pravicový aktivista. Zabránila tomu však „připosranost ANO“, prohlásil Rath.

„Stovky, tisíce ‚bílých‘ a mnohdy nezletilých dívek byly unášeny, násilně zdrogovány a prodávány k sexu v ilegálních muslimských bordelech. Rodiny zmizelých dívek se obracely na policii a další státní orgány a ty orgány roky nedělaly vůbec nic. Těžko říci, zda motivem byla lenost nebo šlendrián nebo strach ze zásahu proti rostoucí a agresivní muslimské komunitě,“ nastínil Rath dění, k němuž údajně dochází v ostrovním království. Komentář se objevil na blogu serveru Aktuálně.cz.

„Podrobnosti jsme se mohli dozvědět od Tommyho Robinsona, který se této kauze roky v Británii věnuje a měl o ní hovořit na semináři v Poslanecké sněmovně. Mainstreamová média mu dala nálepku ultrapravicového aktivisty za to, že hájí právo nemuslimských Britů na jejich zemi a dokumentuje zvěrstva novodobých otrokářů. Bohužel pořadatelé – poslanci z hnutí ANO a KDU se z povyku médií a z nátlaku britského velvyslance ‚podělali‘ a konferenci zrušili. Sice ubohé, ale pro většinu našich současných politiků celkem příznačné,“ zlobil se Rath.

Muslimové se podle Ratha cítí být nadřazení vyznavačům jiných náboženství i ateistům. Podobně si Hitler a nacisté mysleli, že je jejich rasa nadřazena rasám ostatním. A nacismus byl nakonec poražen ve válce a postaven mimo zákon. Západ by měl podle Ratha vést o islámu podrobnou debatu, aby se ukázalo, jak moc je nebezpečný. Rath jen lituje toho, že k této debatě se nikdo nemá.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český  Senát

20:20 Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český Senát

Nový ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) dnes ruskému velvyslanci v České republice Alexandru Zm…