Tomáš Halík a Nora Fridrichová! A také... Chystá se mohutná akce

29.10.2019 9:41 | Zprávy
autor: vef

Na státní svátek 17. listopadu se na Václavském náměstí uskuteční Koncert pro budoucnost. „Sejdeme se 17. listopadu na Václavském náměstí. Znovu na místě, kde se psaly naše dějiny a kde před 30 lety započala nová cesta naší společnosti za svobodou a demokracií,“ zvou pořadatelé na událost.

Tomáš Halík a Nora Fridrichová! A také... Chystá se mohutná akce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pamětní deska sametové revoluci na Národní třídě

Koncert pro budoucnost je občanským setkáním a vyvrcholením akcí konaných v rámci Festivalu svobody 2019. Pod koněm čeká všechny nabitý program plný koncertů a projevů nejznámějších osobností kulturního a veřejného života. Moderovat jej budou komentátor Jindřich Šídlo a moderátorka ČT24 Zuzana Tvarůžková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Kamiony

To, že přetížené kamiony ničí naše silnice, to neříkáte žádnou novinku, a že na to upozorňujete přeci nic neřeší, spíš se ptám, co s tím hodláte udělat, pokud něco? Protože politik nejste první den, tak proč jste nenavrhl něco, co by problém vyřešilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tušili jsme. Ale tohle je novinka.“ Nastaly zlé dny pro Zelenského

20:55 „Tušili jsme. Ale tohle je novinka.“ Nastaly zlé dny pro Zelenského

Události posledních dní nejsou pro ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského příznivé. Najevo vy…